2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok şapşallar ya
Benimkide ağzıyla kafasıyla oynuyordu gülerken gördüm çok güldüm

Korkma ve git önlemini al. Asla korkutmak amaçlı değil, hepimiz iyiliğini düşünüyoruz ve her ihtimali de düşünmek zorundayız.

Aynen kuzum. Ne gunlerden geldik bugunlere cok sukur
Ay sorma testlerde çizgi göreceğiz diye gözlerimiz kör mü olmadı keseydi, kalp atisiydi güzel hatirlayacagimiz anılar çok şükür bu günlerimize. Şimdi kipirdamalarini seviyoruz sağlıcakla da kucaklarımiza alalım inşallah benim 19 Mart'ta şeker için randevum var bebisi görecegim diye iple çekiyorum kendi doktorum da mı merak ediyor nedir her gittiğimde uğraşıyor güzel goruntusu olsun diye de en son gidişimde çok hareketliydi valla böyle hareket eden birini çekersin bulanık çıkar ya öyle çıktı hep

Haber et canım bizi de stres de yapma ama tedbirli olmakda her zaman fayda var

aynen öyle oldu canım ama hak da verdım uyarırsın karsındakı da yetişkin bır kadın ıster dınler ıster dınlemez ona kalmıs ben ısrar ettım bıraz ılla dra gıt dıye
Kötü niyetli değilmişsin ki beni böyle biri düsünse sevinirdim, minnettar olurdum Sen kendini yargılayacak kadar yüce bir gönülsün

Kötü niyetli değilmişsin ki beni böyle biri düsünse sevinirdim, minnettar olurdum Sen kendini yargılayacak kadar yüce bir gönülsün
durum da şöyleydi kızın suyu bitmişti. eve gitmiş oturmustu tabi zor bir karardı ama mutlaka doktora git başka dra git lutfen dıye ısrar etmiştim. karnında ölürse sen de zehirlenirsin diye cidden hem bebek ıcın hem kadın ıcın çok korkmustum. ama 9 yıl oncesı ıste daha heyecanlı oluyor ınsan dedım ya o da yetıskın bır bırey soylersın uyar uymaz her şey kendı sorumlulugunda sonucta

Yetişkinlerin de toyluk zamanları oluyor. 10 yıl önceki benden eser yok şimdi. Herkes 40 yasına dikkat cekiyor ya hakikaten öyle, 40 yaş insan ömründe bir milat. Peygamberlere de hep 40 yaşından sonra verilmiş ya genelde peygamberlik. İnsana bir aydınlanma geliyor sanki, ama tabi aydınlanmaya açık olana. Her olaya bakış açısı değişiyor insanın eğer niyetin var ise..

39 yasında ben tabi ki bırak on yılı dunku ben değilim. zamanla olgunlasıyor ınsan. şaşırmıyor

Üslubu güzel olduktan sonra helede karşıdaki kişi birşey danışıyorsa fikir beyan etmekte böyle konularda art niyet aranmamalı bence. Hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz bir hamile kadının bir hamile kadına acabayı sorgulatmasına karşıyım bazı fikirler kendimize kadar olmalı ancak bu gibi durumlarda uyarmak neden kötü olsun ki bence doğru olanı yapmışsın canım benim hoşuma giderdi teşekkür ederdim uyardığı için.

benimki hep öyle ve drum bunun normal oldugunu kafanın hep biraz onde gittiğini söylüyor. kaç hafta onde gidiyor
Bir hafta dedi normal dedi ama ben taktim bi kere 2 hafta buyukluk konusunda onde gidiyordu simdi haftayi yakalamisiz kafasi bir hafta onde gidiyor dedi erkek diye mi acaba dedim. Erkek bebekler genelde oyle diye bi iki kisiden duydum size yazmassam asla olmaz

yani canım bır hafta zaten hata payı bıle oluyor. endişelenme normal bu

Genetik oluyor bazen ailede varsa büyük kafalı bebişler çekiyor arkadaşımın eşinin kafası büyük biraz, bebişe de biraz büyük aynı babası dediler

Kızımın kafası da her şeyi de önde giderdi 2 hafta 37 haftalıkken alındı iri bebek olduğu icin, şu anki erkek ve zamanında gidiyor.

işte bazen boyle de olabılıyor hepimizin niyeti iyi

Persembe detayli ultroson var bakalim orda daha net konusur inanaiyorum ki bugu ultrosonda parmaklariyla tutmaya calisiyordu pence atiyor zaten hep oylede hissediyorum adini aslan koyucaz simdiden belli ediyor
ay ismiyle yasasın aslan parçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…