2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar ben bugün itibariyle 21+4 haftaligim. Birkaç gündür alt karın, kasik bölgemde kasılma çekilme hafiften sızlama gibi bisey yaşıyorum. Bunlar bebek hareketi hareketi değil bu arada. Normalmi acaba🤔
Doğuma yakın olunca karın sertleşip kasılır derler ya. O geldide aklıma, noluyor dedim.
Bağların gerilmesi rahmin büyümesi kesinlikle normal.
Bazen öksürürken canımdan can gidiyor sağımdan soluma dönemiyorum öyle bir acı.

Kısçeler ben az önce bir şey yaşadım benden şeffaf ama içinde hafif kan olan bir şey düştü bebeğin hareketleri var doktora boş yere gitmekte istemiyorum zaten bu ayın 7sinde kontrolüm var 2 gün sonra sizce endişelenmeli miyim? 🤔🤔
endişelenme canım ama ulaşabiliyorsan drunla konusmayı deneyebilirsin

Kısçeler ben az önce bir şey yaşadım benden şeffaf ama içinde hafif kan olan bir şey düştü bebeğin hareketleri var doktora boş yere gitmekte istemiyorum zaten bu ayın 7sinde kontrolüm var 2 gün sonra sizce endişelenmeli miyim? 🤔🤔
Kıvamı sıvı mı baya mukus katı bişey miydi ? Nişan olmadığına eminsen içerdeki akıntı birikimi kanla karışık gelmiş olabilir.

Kıvamı sıvı mı baya mukus katı bişey miydi ? Nişan olmadığına eminsen içerdeki akıntı birikimi kanla karışık gelmiş olabilir.
Bazen mantar da sebep olabiliyor ama kendisinin ayırt etmesi çok zor. Bence vakit kaybetmeden kadındoğumcuya gitmeli.

Eklentiler

• IMG_20240304_165621.jpg
    IMG_20240304_165621.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 37
Evet ama akıntı gibi kıvamsız sıvı gelmez baya baya ayırt edilir bence . Çok çok farklı ve kesinlikle katılıyorum içinde kanda var ben olsam giderdim.
nişan mı diye düşündüm endişelendirmek de istemem kimseyi kızımın grubunda böyle bşr kızın bir şeyi olmuştu uyarıp dra gitemesini önemli olabileceğini söylemiştim. çok korkup ısrar da etmiştim kendi çocugummus gibi ama kız demediğini bırakmadı tersledi filan o yüzden kimsen,n işine karışmıyorum ama ben olsam giderdim

Kızlar benim kızcem son kontrolde sürekli böyle parmak emip durdu.Cok sevimli geldi sizlere paylaşmak istedim. 🥰💕🐣🐣 Renkliden henüz bakilmadi ama bu haliyle bile aynı babası 😁
Hep derdim eşime, senle çok iyi anlaşıyorum keşke bi kız halin olsaydı kız arkadaşım olsaydı oda. Dogum günleri bile simdilik aynı gün😁 Dualarim kabul mu oldu ne🥰Agzimizdan çıkan cümlelere dikkat edelim😄

Eklentiler

• IMG_20240229_134458_578.webp
    354,7 KB · Görüntüleme: 77
Selam kızlar🌸 detaylıdan çıkan arkadaşlar gözünüz aydın 🥳 darısı diğer bekleyenlere inşaallah ♥️
Oruç konusuna gelince benim de niyetim önce bir denemek. Eğer çok zorlanmazsam tutmayı düşünüyorum inşaallah.

Canım söz konusu kan olunca ben de doktora danışma taraftarıyım. Gidebiliyorsam git gidemiyorsan ama telefonla ulaşabiliyorsan sor. Aklında soru işareti kalmasın. Tedbir her zaman iyidir. Allah korktuğumuza uğratmasın

Kızlar benim kızcem son kontrolde sürekli böyle parmak emip durdu.Cok sevimli geldi sizlere paylaşmak istedim. 🥰💕🐣🐣 Renkliden henüz bakilmadi ama bu haliyle bile aynı babası 😁
Hep derdim eşime, senle çok iyi anlaşıyorum keşke bi kız halin olsaydı kız arkadaşım olsaydı oda. Dogum günleri bile simdilik aynı gün😁 Dualarim kabul mu oldu ne🥰Agzimizdan çıkan cümlelere dikkat edelim😄
Benim de içimden bir ses eşime benzeyecek diyor 😅

nişan mı diye düşündüm endişelendirmek de istemem kimseyi kızımın grubunda böyle bşr kızın bir şeyi olmuştu uyarıp dra gitemesini önemli olabileceğini söylemiştim. çok korkup ısrar da etmiştim kendi çocugummus gibi ama kız demediğini bırakmadı tersledi filan o yüzden kimsen,n işine karışmıyorum ama ben olsam giderdim
Tam bir iyilikten maraz doğar vakası🤦🏼‍♀️

endişelenmesin tabi ki odur diye burda iddia etmiyoruz olabilecek ihtimaller arasında tedbir iyidir böyle şeyleri söylerim doktora gidip gitmemek kişinin hür iradesi canım kesinlikle gidilmeli

Ya duştaydım öksürüğüm tuttu idrar olduğuna eminim aniden geldi az birşey su gelmesi nasıl birşey biliyorum aşağı baktım çok az belli belirsiz kıvamlı şeffaf birşey geldi nişanın nasıl birşey olduğunu da biliyorum daha çok kanlı bir tabaka kafam karıştı ya 😥

Ay yok korku bende hep var lekelenmem hep olduğu için düşündüm emin olamadım korkuyorum ama danışmak istedim içimi rahatlatmaya çalışıyorum devamlı ama teşekkür ederim hepinize cevabın için eşimle konuşayım sizlerede haber ederim

Ya duştaydım öksürüğüm tuttu idrar olduğuna eminim aniden geldi az birşey su gelmesi nasıl birşey biliyorum aşağı baktım çok az belli belirsiz kıvamlı şeffaf birşey geldi nişanın nasıl birşey olduğunu da biliyorum daha çok kanlı bir tabaka kafam karıştı ya 😥
Kuzucum belkide akıntı attın öksürükle beraber içerde kan kalmış olabilir o da çok mümkün. En güzeli bir acile görünmek ultrasonla baksınlar içinde rahat etsin 🙏🏼

Çok geçmiş olsun canım, bence de en azından içini rahatlatmak adına bir doktora görün

Kuzucum belkide akıntı attın öksürükle beraber içerde kan kalmış olabilir o da çok mümkün. En güzeli bir acile görünmek ultrasonla baksınlar içinde rahat etsin 🙏🏼
Bakalım eşime sormadan ebe olan kuzenimi aradım onunla konuştum bende oda kanaman yoksa bebeğin hareketleri iyiyse 2 gün bekleye bilirsin dedi ama yinede bir eşime sorucam bakalım

X