2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Benim de hayalimde oğlum olursa rüzgar olsun ismime uyumlu diye ama şimdi oğlum olacak babası tutturmuş abilerimden birinin adını koycam diye daha netleştirmedik
Ben isim enerjisine çok inanıyorum yaşayan yada hayatını kaybetmiş aile büyüklerinin adlarını koymaya karşıyım sanki huyu ve kaderi benzeyecekmiş gibi gelir. Görümcemde henüz bekar ama eşimin adını koyacakmış abi aşığı biri
O zaman çift isim koyarsınız seninde dediğin olsun

Bana da saçma geliyo da işte dedim isminde Ali var ya en azından kimliğe yazarsan da ben Ali derim ozamn dedim en azndan hoşuma gidiyor kısa ve öz

Bana da saçma geliyo da işte dedim isminde Ali var ya en azından kimliğe yazarsan da ben Ali derim ozamn dedim en azndan hoşuma gidiyor kısa ve öz
Abi ismi nedir ya hayatta kardeşimin adını koymam çocuğuma
Sorma yaa üstünde emekleri var diye dedim başka şekil minnetini göster

Ortak bir paydada buluştuysanız ne mutlu
İnşallah amcalar bebeğe işimden dolayı altın şovu yaparda için rahatlar birazcık

Selam canlar tsh için aylık dahiliyeye gidiyorum. Ast ve alt yüksekliği var karaciğer anzimleriymiş. 3 ile 35 olması gerekirken biri 87 biri 50 çıkmış. Doktor 15 gün sonra gel dedi ama bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba çok önemli bişey midir EdaUl

Kızlar hareket hisseden var mı ? Ben hala bir şey hissetmiyorum. Neden acaba sata göre 17+0
Doktora göre 17+4 ve 2.gebelik
Ilk 14.haftada kanat cirpma gibi hissettim. 2 3 hafta emin olamamayla gecti. Bu hafta bariz netlesti artik. Ama herkesin farkli farkli canim. 20. Haftaya kadar hissedememek normal bence. Bir cok sey etkiliyordur. Bebisin hareketliligi yerlestigi yer pozisyon

Cok yuksek degil bence kuzum. Kullanilan ilaclar yenilen icilen seyler bile etkileyebiliyormus bazen. Devaminda yukselip yukselmemesi önemli.artmiyorsa sorun yoktur

Ben de isim enerjisine acayip inanıyorum. Ölmüşün kesinlikle koymam, hiç aklımda yokken içimden bir his çocuğa isimlerinden birini eşimin adını koymam gerektiğini söyledi. Eşime söyledim seve seve kabul etti tabi Eşimin enerjisinin ona bulaşmasını istiyorum, çok farklı bir insandır. Bizimki de 2 isimli olacak bakalım kısmetse. Bu şekilde isim koymaya kesinlikle karşıyken, kendimi bu şekilde isim koyarken buldum

Hamile kafası diyebiliriz gibi
Gönlünce olsun canım herşey

Çok sağol canim bi kız kardeşi olsun cok istemistim. Nasip oluyor inşallah.
Kız kardeşim olmasa ne yapardım bilmiyorum diyenlerdenim. O yüzden hiç cinsiyeti bu olsun şu olsun demedim. Kız olsaydı kızım için çok sevinecektim. Oğlum oldu Rabbim ikisinide tattıracak inşallah diyorum. Yoldaş olsunlar birbirlerine elleri hiç ayrılmasın

Bu bebise cok umut bağladım kuzum ben. Koydugum yerde uyuyayacagina dair bir inanc gelistirdim. Oyle cok dusunmeye basladim ki bunu. Sonunda kendim bile kesinkes inandim
Kızım yaramaz bir çocuk değildi gece uykusundada beslenmesindede zorlanmadım ancak gündüz tövbe est ebu cehil kaçıyordu sanki kızın içine ne uyku ne durma aç gezip akşamı ettiğimi bilirim aşırı ağlaktı. 2 yaşına kadar sebepsiz ağladı diyebilirim Bu nasıl olacak çoook merak ediyorum
İnşallah evrene mesajın doğru gidiyordur kuzucum

Ayrıntılı ultrasonu siz mi talep ediyorsunuz ? Ben 13üm merak ettim

Benimki uyku konusunda tam olarak kucuk bir gece teröristiydi. gunduz uykularıni hic soylemiyorum bile. Hala bile uyku moduna sokmasam gece oturabildigi kadar oturur. Uykuyla arasi iyi olmayan bebe hayati yasamak isteyen anne babayi zorluyor cocuk dedigin uyuyarak buyumeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…