2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Oh cok şükür 🤩 ya evet takinti olayi baska bisey anliyorum icine sinmemesini ama bir taraftan da hic bisey olmayacagini da dusunuorum yani yazik olmasin o kadar süte. Ne emekle sagiyorsun kuzum☺️

Bebis iyi cok şükür toparlandi epey. Goz kontagi kurmaya gülmeye basladi, seslerle kendince iletisime gecmeye basladi bizle🤩 sevimli zamanlar basliyor yani. Yenidogan donemi biraz vefasiz geliyor bana🤣 cok emek harciyorsun ama karsiliginda bir gulucuk bile yok. Ama simdi memedeyken bir bakışı var. Tam ölmelik🥰🥰 senin bebis napio?
Oyy masallah canim senin ki kac günlük oldu 😊 bizimkisi daha goz kontagi kuramiyor göremiyor anca isik fln olursa isiga bakiyor 35 gunluk olduk bugün. Henuz anlamli gülüşü goremedik azicik ele avuca gelse sevsek diyorum. Bizimkisi kucakta gezsin dursun hic yatağımda durayım yarim saat etrafı izleyim yok kollarimiz agriyor😁

Kızlar merhaba uzun zamandır giremiyorum bende 2 çocukla olunca malum benim kız 56 günlük oldu 50. Günden sonra uykusuzluk iyice arttı uyutuyorum koyuyorum yatağına uyanıyor uykusuzluktan mahfoldu ama direniyor uykuyada zor uyuyor uyanıncada sonuç hüsran atak haftasımı bilmiyorum ama varmı böyle olanınız delirmek üzereyim gazlı bebek zaten ama bu ara gaz sancısı pek yok niye ona rağmen huysuz uykuya direniyor çözemedim bide kakaları azaldı önceden günde 1 2 defa baya yapardı şimdi altını açtığımda az az yapmış oluyor hep sizde nasıl?

Kızlar merhaba uzun zamandır giremiyorum bende 2 çocukla olunca malum benim kız 56 günlük oldu 50. Günden sonra uykusuzluk iyice arttı uyutuyorum koyuyorum yatağına uyanıyor uykusuzluktan mahfoldu ama direniyor uykuyada zor uyuyor uyanıncada sonuç hüsran atak haftasımı bilmiyorum ama varmı böyle olanınız delirmek üzereyim gazlı bebek zaten ama bu ara gaz sancısı pek yok niye ona rağmen huysuz uykuya direniyor çözemedim bide kakaları azaldı önceden günde 1 2 defa baya yapardı şimdi altını açtığımda az az yapmış oluyor hep sizde nasıl?
Abisi kolikti bunda olmaz dedik buda 3. Hafta başladı malesef diğer oğlumda daha 2 yaşında çok zorlanıyorum gerçekten ilk çocuklu olanlar yaş farkını iyi düşünün 2. İsteyince benden tavsiye en az 5 yaş tavsiyemdir 😁 Şuan ağlarken yazıyorum mesajıda çok bunaldım gerçekten

Valla o yatirinca uyanma sorununu biz kundakla çözdük. Elleri ile kendini uyandırıp duruyordu uyusa bile. Bakalım kundak ne kadar idare edecek

Canım benim doğumdan bir ay önce başladı. Kabiz olmadığım sürece yok kabız oldugum an beliriyor. Bana kuru kayısı hoşafı iyi geldi.
Bende kabizim daha önce yoktu iki günden beri maf ediyor beni deniyeyim bi
Ben oldum cnm doktor fitil verdi ama gel gor ki 1 ayi gecti sorunum gecmedi
Doktora pazartesi giderim bende ama ise yarar mı bilemedim

Kızlar sezeryan sonrası hemoroid olan var mı
Kabızim büyük tuvaletimi yapamıyom çok ağrı veriyor doğum sancısı gibi 😂çözümü olan var mı
Canım komposto içiyor musun bilmiyorum ama ben doğumdan beri kabız olmamami ona bağlıyorum. Normalde doğumdan önce kabızlık yaşardım ben şimdi çok şükür iyiyim kompostoyu incir kayısı dut ve hurma il yapıyorum şeker falan yok. Bir dene istersen

Canım komposto içiyor musun bilmiyorum ama ben doğumdan beri kabız olmamami ona bağlıyorum. Normalde doğumdan önce kabızlık yaşardım ben şimdi çok şükür iyiyim kompostoyu incir kayısı dut ve hurma il yapıyorum şeker falan yok. Bir dene istersen
Leziz duruyor 😁yapayım inşallah ise yarar çok kötü birdeymiş

Oyy masallah canim senin ki kac günlük oldu 😊 bizimkisi daha goz kontagi kuramiyor göremiyor anca isik fln olursa isiga bakiyor 35 gunluk olduk bugün. Henuz anlamli gülüşü goremedik azicik ele avuca gelse sevsek diyorum. Bizimkisi kucakta gezsin dursun hic yatağımda durayım yarim saat etrafı izleyim yok kollarimiz agriyor😁
5 gun sonra 2 aylik olacak kuzum. Yeni basladi gulme isi. Yine 50 günlük olunca oluyor sanirim. Takip de ediyor artik bariz bir sekilde. Ama en bayildigim sey gulmesi tabi. Bazen meme agzindayken agzini aca aca gülüyor gozlerimin icine bakarak. Meme dusunce de de sasiriyor🤣🤣 bizimki de ayni. Kucaktan hic inmiyor diyebilirim. Uykusunu aldiysa belki max 5 dk o da etrafina bakiyor o kadar. Insani caresiz birakan aglamasi olmasin da kucak istegi dert degil benim icin. Dun gece 3te uykusu kacti. Aglamyor ama uyumuyor da sevimli sevimli bakiyor. Gittim salona actim dizimi. 2 bolum devirdim gezdirdim kucagimda. Sonra uykusu geldi yattik tekrardan😀

Ahahah fenalar fena. Daha dün doğdular boş boş bakıyorlardı etrafa. Ne hızlı büyüyorlar 🥰
Sorma canim.. gecen bir arkadaşımla uykusuz geceleri konuşuyorduk. Dedi ki geçecek butun bunlar. Dedim gecsin istemiyorum ki😊 istemesem bile aşırı hizli geciyor zaten. Yetismeye calisiyorum. Tadini cikarmaya calisiyorum. Gercekten cok hizli buyuyorlar. 1 ay sonra gaz sorunu biter. 4 ayda dik durmayi ogrenir. 5te oturur. 6 da ek gida diş falan derken bitti gitti bir bakicaz 1 yasinda olmus🤩 insallah tabi🙏🙏

Sorma canim.. gecen bir arkadaşımla uykusuz geceleri konuşuyorduk. Dedi ki geçecek butun bunlar. Dedim gecsin istemiyorum ki😊 istemesem bile aşırı hizli geciyor zaten. Yetismeye calisiyorum. Tadini cikarmaya calisiyorum. Gercekten cok hizli buyuyorlar. 1 ay sonra gaz sorunu biter. 4 ayda dik durmayi ogrenir. 5te oturur. 6 da ek gida diş falan derken bitti gitti bir bakicaz 1 yasinda olmus🤩 insallah tabi🙏🙏
Gaz çok yoruyor ya minnoslari. Gaz bitince tüm dertleri bitecek gibi geliyor bana 😅 geçen hareketle gaz çıkarma işini yaparken videoya çektim bizimki de hakkını verdi. Babasına gonderdim hemen izleyip izleyip gülüyoruz hala 😅

X