2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Nurse harveys aldik kullanan var mi bnm bebek cildirdi:KK43:
Canım gruptan bir kaç kişi aynı gaz damlasını kullanıyoruz ve çok memnunuz . Probiyotikli her gün veriyoruz gazını çıkarıyor şükür . Kullanan herkes memnun sende deneyebilirsin. Hergün 6 damla aynı saatte
IMG_1039.png

Ben sab simplex kullaniyorum memnunuz canim. Ise yariyor mu falan diye dusunuyordum ama bir gun vermeyi unuttum hemen farketti. Enteresan sekilde daha rahat uyuyor onu verince
Sab simplex kullananlar antibiyotik kullanır gibi muntazam şekilde saatlerinize uyarsanız ciddi verim alırsınız. 6 saatte bir 10 damla.

Kızlar sanırım sezaryen dikişim enfeksiyon oldu. Bir kaç gündür yara yerimde hiçbir anormallik gözükmemesine rağmen ayağa kalkarken otururken ağrı yaşıyorum. Annemle eşime iyi değilim sanki iyileşmiyorum dedim. Göbeğim katlandığı için dikiş yerime spanc koyuyordum doktorumun isteği ile. Bir kaç kere ihmal ettim zaten dikişler de kaynamış gözüküyordu. Bu arada dikiş diyosam yani yapıştırma. Dün spanca az bir akıntı gelmiş minicik. Bugun pamuk koydum daha büyük akıntı gelmiş ama parmak ucu kadar falan derken bi bakayım şuna diye elimi attım hop pembeyle karışık akıntı geldi. Akıntının geldiği yerde epeydir sertlik vardı hala da var

Canım benden sana tavsiye hic o kisma takilma. Ilk kizimda gaz nasil cikariliyor bilemedigimden mi beceremedigimden mi bilmiyorum pek gaz cikardigini hatirlamiyorum. Ilk 3 ay ikinmali sıkınmali sancili gecti sonra bitti. Bu 2. Bebis acaip iyi gaz cikariyor. Her emzirmeden sonra buyuk insan gibi hem de🤣🤣 dun emzirmeden sonra omzuma aldim. Bir cikardi gazini. Ablam diyor ki "ayy dedem gibi resmen" (dedem cok gurultuludur yemeklerden sonra🤣) alttan cikarma desen o da gırla gidiyor. Gecen kucagimda o kadar pirtladi ki odadakiler resmen benden suphelendiler hissettim🤣🤣 ama memedeydi kendileri ve ikinip duruyordu Allahtan da ordan kurtardim🤣 yani demem o ki cok gaz cikariyor ama rahat uyku uyuma gibi bisey yok. Sabaha kadar mık mık sesler cikararak uyuyor. Artik duymuyorum bile o sesleri. Yoksa uyumam mumkun degil. 3 aya kadar da boyle olacak biliyorum
teşekkür ederim canım🥰 şu an gerinmeler devam ediyor ben uyumayıp bekliyorum daha alışamadım 🙈 eşimi uyandırıcam o nçbeti devralsın memede az süt oluyo zaten uyumasam hepten boşalıyor

Biraz koy omzuna baktın olmadi uyanmadan yatir. Ben oyle yapiyorum. Bir kac denedim uzun uzun. Gaz da cikmadi uykumuzda gitti. Ben de vazgectim. En fazla 5 dakika bekliyorum. Uyanacak gibiyse onu da beklemiyorum 😃
teşekkür ederim canım🥰 dün çok güzel kendi omzumdan aşağı kayıp uyudu ama bugün hiç yanaşmadı cidden günleri birbirlerini tutmuyor miniklerin

Canım gruptan bir kaç kişi aynı gaz damlasını kullanıyoruz ve çok memnunuz . Probiyotikli her gün veriyoruz gazını çıkarıyor şükür . Kullanan herkes memnun sende deneyebilirsin. Hergün 6 damla aynı saatte
Eki Görüntüle 3464039
Kizl
Eki Görüntüle 3464039
Bu iyimi cnm gerçekten bizim oturan tüm düzenimiz bozuldu bigogi biti kndi yapyordu iki gündür yine aynı birde bunu denim ya blki daha iyi glir

X