2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Oğlumda hiç yapilmadi sadece özelde mi yapılıyor

Evet ya çok kötü gerçekten ben gittiğimde gördüm bebeğin gözünü çıkarıyolar gib tövbe estağfurullah az kalsın alacaktım ellerinden.

Bazı iş yerleri çalışanlarına kendi yapıyor. Ailesine yapanda var. Ama mesela bizim iş geri sadece eşime yapıyor. Bize indirimli oluyor . Eşimde bize ödeyerek yapıyor sigorta. İş yeri hallediyor yani bizim.

Bizimde allianz. AMa dogumu karşılamıyor. Gebelik randevusunu bile karşılamıyor. Gebe olduğun sisteme geçtiği an kadın doğum bölümüne para veriyorsun

Allah kolaylık versin. Hayırlı kolay doğumun olsun inşallah

Gözün aydın güle güle büyüt sağlıkla inşallah ❤

İyi de suni sancı nasıl ki bebeğe dışarıdan bir müdahale ise sezaryen de aynı şekilde müdahale. İki durumda da doğumu bebek başlatmamış oluyor.
Aynen demek istediğim buydunormal doğum isteyenler hemen pes etmeyin suni sancı istemeyip sezeryanı seçmek banada çok mantıklı gelmiyor. Bazı doktorlar sabırsız olsun bitsin bi an önce istiyor.

Evet illaki öyledir. Bizim tamamlayıcı. Sizin iş yerimi yapsmıtı kendinizmi yaptırdınz
Bizim iş yeri yaptı ekstra bir şey yapmadık. Tam kapsamlı bizimki. Zaten hamileliğimin yarısında benim de sağlık sigortam vardı kendi iş yerimden o yüzden paket falan da almamış oldum. Ne olur ne olmaz diye eşimin iş yerinin sigortasını da yaptırmıştık birkaç sene önce. Fetal dna hariç hiçbir ödeme yapmamış oldum doğum paketi almadigim halde bayağı rahat oldu

Ay ne güzelmiş ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…