2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Selâm canm çok sevindim sağlıkla almışsın kucağına bayramın birinci günümü doğum yaptin cnm bnde o gün yaptim değerlerim bur anda cok yükseldi herşey birbirine girdi suni sancı ile doğum yaptım bnimki biraz küçük gldi yada bna öle gliyo

Canm bn sana birsy sorcm devlet temi özelde mi doğum yaptin

İyi de suni sancı nasıl ki bebeğe dışarıdan bir müdahale ise sezaryen de aynı şekilde müdahale. İki durumda da doğumu bebek başlatmamış oluyor.
Haklısın ama demek istediğim sıfır sancı ve açılmayla normal doğumu suni sancıyla başlatmak sadece anneye eziyet ve hoop travmatik bir doğum. Özellikle ilk doğumsa bana hayal gibi geliyor Zaten sağlık nedeniyle önden müdahale ediliyor iki doğum türünü de tecrübe etmek istemiyorum.

Bu konuda sana katılıyorum benim için travmatik oldu gerçekten hic hazır oldum bir süreç değildi 11 gün oldu cikamdm etkisinden rabim herkese kolay doğum nasip etsin inşallah

Ben de ilk defa bugün girdim doktor reaktif mi öyle bir şey dedi haftaya tekrar gel dedi yolladı hiç rakam söylemedi , size doktor mu söyledi sayı olarak ?

Canım benim geçmiş olsun hayırlı olsun çok şükür bebisine kavustun bu arada benim de idrarda protein çıkıyor ama doktor bisey demedi ya haftaya tekrar gel dedi 36. Hafta dayim

Canimm gözün aydın çok geçmiş olsun sağlıkla büyüsün yavrun ağrıların da bi an önce geçsin gitsin inşallah

Ayyyy çok heyecanlı kolaylıkla sağlıkla gelsin inşallah caniim ❤

Canım bizde avusturyadayız geçen hafta kuzenim de 37+2 iken kontrolde bebeğin kilo almadığını beslenemediğini söylediler ve suni sanciyla doğum yaptı çok şükür bebek te kendi de gayet iyi birde ilk doğumu suni sancıya dayandı suyu patladıktan sonra gerçek sancıları oldu doğurdu bebeğini bence önemli olan sağlıklı şekilde evladını kucağına almak
İnşallah istediğin gibi olur Herşey ama suni derlerse de fazla takma

Benim doktorum da önermedi açıkçası suni sanci ile doğum garanti değil diye de söyledi.
Suni sancinin bebişi strese soktuguna dair bir yazi okumustum geçen.
Evet canım kakasını yapabiliyor dedi doktor

Ya şükür canım sağlıcakla ilerlesin,güzel haberlerini bekliyoruz

Gözünüz aydın canım benim şükür ikinizde iyiymissiniz daha güzel olur inşallah

Ropa bütün bebekler giriyor ya bir aletle gözünün içini açıp göz damarlarına bakıyorlar oğlumda az daha bayılacaktım ağlamasına kızımda babasına bırakıcam daha hassasım en ufak bir şeye yığılıp kalacak gibiyim dayanamam bu sefer r

Ay maşAllah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…