2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bebiş 3428 g olmuş, pazartesi tekrar muayenem var. 5 temmuza kadar gelmezse bebiş 5 temmuzda sezaryen olacağım. Bebiş kanalda falan değil valla öyle doğum pozisyonunda bekliyor. Kolunu emerken yakaladık
Oyy oyy masallah kocaman olmus
Saglikla glsin ins
Daha girer ya 40 haftayi doldurmadın ki
Girmezse de canı sagolsun
Ojeyi sordun mu

Canım sicakta zor oluyor. Bebişin kilo alması için ne yiyeyim diye soranlar vardı. Muz, vanilyalı dondurma, bal süt bunları bizlatip buzlu buzlu içtim içim yanıyor diye sanırım bu yüzden kilo aldı bebiş

Kızlar bebiş 3428 g olmuş, pazartesi tekrar muayenem var. 5 temmuza kadar gelmezse bebiş 5 temmuzda sezaryen olacağım. Bebiş kanalda falan değil valla öyle doğum pozisyonunda bekliyor. Kolunu emerken yakaladık
Oo cok iyi buyumus kuzucuk masallah haftaya cuma o zaman en gec kavusma oyle mi yani? Hadi hayirlisi kuzum. Gonlune gore olsun. Saglikla olsun

Maşallah kuzuya senin son günün 5 temmuz mu canım hadi bakalım hayırlısı olsun sağlıcakla kavuşun da önemli değil sırada sen ve vera var gibi biri son anda atak yapmazsa

sacibelinde niye sezeryan dedi sana canim? Sen mi istedin? Tamam 40 hafta doluyor ama belki ondan sonra gelecek kendiliginden bebis? Ya da suni sanci falan? Normal düşünebildigin icin soruyorum

Ne olur ne olmaz haberi olsun mutlaka

sacibelinde niye sezeryan dedi sana canim? Sen mi istedin? Tamam 40 hafta doluyor ama belki ondan sonra gelecek kendiliginden bebis? Ya da suni sanci falan? Normal düşünebildigin icin soruyorum
Suni sancıyi ben istemiyorum kuzum yani başlamış doğum için okay suni sancı ama baslamamis doğum için suni sancı istemedim. Doktor da garanti vermiyor çileye gerek yok gibi geldi

Oo cok iyi buyumus kuzucuk masallah haftaya cuma o zaman en gec kavusma oyle mi yani? Hadi hayirlisi kuzum. Gonlune gore olsun. Saglikla olsun
Şükür kuzum keyfi yerinde oğlusun. Biraz daha bekleyeceğiz pazartesi tekrar görmek istedi doktor yine gelmezse 5 temmuzu opsiyonladik sezaryen için
Maşallah kuzuya senin son günün 5 temmuz mu canım hadi bakalım hayırlısı olsun sağlıcakla kavuşun da önemli değil sırada sen ve vera var gibi biri son anda atak yapmazsa
Valla öyle heyecan bastı beni de

1. Ayını doldurduğu gün Göz testine giriyor rop kontrolü deniliyor onuda sormalısın işitme bendende istedi erken doğdular diye sanırım Bera testi istedi 6. Ayda
Benim ilk kızımda rop muaynesi oldu. Her erken doğan'dan isteniyor evet kızlar. sacibelinde canım bence sen bi çocuk doktoru seç kendine düzenli takibini yapsın. Testler için seni cagırsın. İmkan var sa ilk zamanlar özele gitmeni tavsiye ederim.

Vajinada baskı bende de oluyor. Özellikle sabah kalktıgımda. Bende bide genital varis var

Doğumdan sonra hemen özel sağlık sigortası işini halledeceğiz biz. Doğum yapacağım hastanede cok iyi bir çocuk doktoru var ondan devam ederiz gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…