2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Öyle tabiki hep başka başka olacak bebişler hayırlısı olsun inşallah kısalık da olması bizim işleri zorunlu kıldı gibi bir şey. Bu süreç dediğin gibi çok hassas benim sezeryan olacak. Normali dillendirmedi kimse hiç açılmam, sancım yok suniyle başlasam canım çıkar muhtemelen
Bu arada ben de çok minyonum Dr bunu öne sürüyor sürekli hiç takmıyordu bu durumu biz artık bugün patladık baya soru yağmuruna tuttuk kadını

İçini ferah tut canm dualarımız seninle inşallah doğunca herşey Yolunda olck bnimde sözde ultrason da 4,kg idi aradan bir gün sonra doğum yaptm 3300 gldi

Merhaba kızlar lütfen cevaplarsanız sevinirim şeffaf sümüksü akıntı geldi ilk kez doğum belirtisi olabilir mi çok korkuyorum

Merhaba kızlar lütfen cevaplarsanız sevinirim şeffaf sümüksü akıntı geldi ilk kez doğum belirtisi olabilir mi çok korkuyorum
Kanlı mukuslu yapı nişan diye biliyorum canım ama doğum öncesi birkaç gün önce akıntı gelir diye duymuştum

Kuzenim zamanında doğmasına rağmen o kadar minik doğmuştu ki pamuk kız dediler ona resmen pamuklara sarıldı yeni doğduğunda. Minnacikti ya şuan hiç minyon değil aksine ailenin uzun kızlarından biri. Hatta anne oldu geçen sene inşallah yarin çok güzel haberlerini alacagız. Bizi habersiz bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…