2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
2960 di 3050 olmuş canım benim de iyi dedi yani ama çok yavaşlamış kilo alımı geri kalan şeyler benim de iyi çıktı şükür yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik

Bebegin gobek bagini nereye gömeceksiniz veya daha evvel nereye gömdünüz kızlar Sabah sabah eşimle 3 saat sürecek bir sohbet bulup kendisini terörize ettim sizi de edeyim.
Büyük kızımın göbek bagini annem kendi bahcesine gül dibine gömmüştü. Ben de karismadim. Bunu nereye gomeriz diye de hic düşünmedim açıkçası. Düşünmek lazım.

Olcumler tam mi tabi birde o var belki de durmadi bana ilk gebelikte oyle demislerdi sonra oyle olmadigi anlasilmisti
Canım benim oğlana bişi oluyor hastaneye gidince hoplayan zıplayan bebişin uyuyasi tutuyor her muayene böyle valla. Hastaneden dışarı adımımi attığım an hareketlenmeye başlıyor. Biraz oynama olur dedi tabi doktor kilosunda ama normal sınırlarda suyun iyi dedi. Çatı muayenesini yaptı rahat olur doğum dedi telkin etti desem daha doğru olur

Kızlar merhaba ben Ağustos annesinden geliyorum benim bebeğim önde gidiyor doktor söylemedi kaç hafta olduğunu pek sizce kaç haftalık

Eklentiler

• IMG_20240611_120207.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 70
Çatı muayenesini smear aldırmak gibi sanıp hayal kırıklığı yaşayan ben bebiş 3050 olmuş minyon olacak sanırım ya bakalım. Normal doğum planladık belki doğum kolay olur
Selam canım, kilosu normal değer deyse sıkıntı yok bence. Hem dediğin gibi belki doğum daha kolay olurBu Arada bugün kaç haftalıksın, yarın 36+0 olacağım ve kontrolüm var. Çatı muayenesi filan yapar mı acaba,

Selam canım. Ben yarın 38 oluyorum artık. Çatı muayenesi 38 e yakın yapıyorlar bir sıkıntı yoksa. Mesela 37+5 te yapmadi bana. Zaten 36 dan sonra haftalık görmek isteyecektir seni.

Kızlar merhabaaa, yattığım yerden dogrulurken eğer yan dönerek kalkmiyorsam, kendimi kasarak kalkiyorsam karnım ortaya doğru sivriliyor. Sizlerinde öyle mi yoksa bebeğin sekline göre mi sivrilme oluyor acaba baş aşağı dönmüştü ama tam yakın mi kanala anlamıyordum bu şekil kalkarken ki göbek şeklimden bebişin şeklini tahmin etmek doğru mu sizce?

Selamlar kızlar , karnınızın yamuk yumuk oldugu oluyor mu ? Dün ve bugün karnımın sol tarafı şişip sağ taraf indi sanki. Bebek sola mı toplandı acaba ? Böyle olup sonra normale dönüyor 3/5 dk sonra .

İnşallah ya karnım büyümüş çünkü. Normalde karnım da küçüktü bu aya kadar bebiş de büyümüştür inşallah
Benim karnım da böyle aynı annem ısrarla emin misin kız mı diye soruyor karnımdan dolayı erkeğe benziyor diyor ,genetik test yaptırmasam acaba mı ?dicem de yaptırdık yani kız

Selam canım. Ben yarın 38 oluyorum artık. Çatı muayenesi 38 e yakın yapıyorlar bir sıkıntı yoksa. Mesela 37+5 te yapmadi bana. Zaten 36 dan sonra haftalık görmek isteyecektir seni.
Benim doktor çatı muayenesi yapmıyormuş. Ona giden başka gebelerle konuştum 40ı geçenlere bile yapmamış

Selamlar kızlar , karnınızın yamuk yumuk oldugu oluyor mu ? Dün ve bugün karnımın sol tarafı şişip sağ taraf indi sanki. Bebek sola mı toplandı acaba ? Böyle olup sonra normale dönüyor 3/5 dk sonra .
Benim oluyor bir kasılma da sol tarafa toplanıyor sonra geçiyor bir dahakine sağa toplanıyor kafasına göre

Evet canım gün içinde kaç kere oluyor sayamadim bile bazen dikdörtgen bile oluyor benim nasıl yapıyor nasıl başarıyor bilmiyorum ama doğduğu zaman sorucam

Benimde öyle oluyor. Düz kalkarsam Sivrilesiyor

E Eflatunc canım naptın bebeğin nasıl oldu? Sen nasılsın
Hastane gitim cnm sınırda çıktı emmesinde sıkıntı yok diyip iki gün sonra yine gl dediler bklm nebolck cnmm bnim dikişlerim çok fazla birde doğum anında kesi ve arkasi yırtıldı oradan da cok dikişim vsr geçmesini bkliyom sen ne yapıyorsun bebiş nasl oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…