2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bebegin gobek bagini nereye gömeceksiniz veya daha evvel nereye gömdünüz kızlar Sabah sabah eşimle 3 saat sürecek bir sohbet bulup kendisini terörize ettim sizi de edeyim.
Ay onun muhabbeti dün bizde de geçti sanırım ben inanmiyorum ya göbek bağı muhabbetlerine biz babamın görevi sebebiyle sürekli taşındık benimki kaybolmuş kaybolmasının bir sıkıntısını yaşamadım ama bende surekli tasiniyorum

Benim esim isi dolayisiyla yurtdisina cok cikiyor. Orada bir üniversiteye ya da uluslararasi kuruma göm demistim assssla kabul etmiyor. Kaldik Türkiye sinirlarina

Bebegin gobek bagini nereye gömeceksiniz veya daha evvel nereye gömdünüz kızlar Sabah sabah eşimle 3 saat sürecek bir sohbet bulup kendisini terörize ettim sizi de edeyim.
Kızımın ki malesef yok doktorlar kesti atmıştır oğlumun ki hala duruyor ama bu sene camiye gömücem

Öyle görünüyor Kasılmaları takip ediyor musun
Aslinda sadece dediğim kasılma oldu. Belki yarım saat geçti üzerinden sonra bisey olmadı.
Sinyalleri vermis gibi duruyor hayirlisi olsun
Teşekkürler ama yanlış alarmdi sanırım. Bugün çok iyiyim. Dün buzluk hazırlığı yaptım biraz galiba farketmeden yordum kendimi. Ondan öyle oldu

Doktor nasil kesiyo ya evde düsmedi mi
Kızım entübe edildi ya ciğerindeki enfeksiyon koldan açılan damar yoluyla antibiyotiğe tepki vermedi o yüzden kızımın göbek kordonunu kesip katater taktılar dikiş attılar şuan dikiş ipi kaldı bir onuda düşmezse doktora randevumuz var 24ünde o zaman göstericem

Kac kilo cnm 1 haftada kac almis birde

Ne kadar almis canim? Benim de bugun kontrolum vardi. 2960 dedi. Gecen hafta 2800 olcmustu. Bu bir gosterge degil dedi. 3200 gibi dogar ama tahmini dedi. Kizimda da son kontrolde 3500 demisti doktor. 3700 dogdu. Ben de dedim bu o kadar olmaz. Bunda karnim cok daha kucuk dedim. Saglikli olsun da kilosunun bir onemi yok. Nst iyi cikti. Kan akimi da iyi dedi. Gelisim geriligi gostergesi bir durum yok dedi

Ben de inanmıyordum. O yuzden bir kutunun icine koydum oyle duruyor hala evde. Ve kızımı evden disari asla cikaramiyorum. Oraya gidelim yok buraya gidelim yok. Ne oyun alani ne eglence. Evi seviyor cocuk. O yuzden bu dogumdan sonra ikisini de alip bir yerlere gommeyi dusunuyorum okul uni bahcesi falan. Fala inanma ama falsiz da kalma gibi bisey artık bu mesele benim icin

Kaç olmuş cnm son zaman çok kilo almıyo benimde öyle oldu. Çatı muayenesi doğumu tetikliyomuş bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…