2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ne kadar saçma tamam ekstradan dondurma ücreti verilir benim bildiğim kadarıyla embriyo kaldığında dondurdunda ücret verilir ama ben 60.000 merkez ücreti vermişim bunun içinde opu transfer var ve benim daha transferim yapılmadan benden ek ücret istendi bu ne alaka
Tüp bebek ücretinin içinde opu yumurta toplama ve transfer ücreti var zaten. Biz de dondurduğumuz için dondurma ücreti verdik ama hemen transfer olmadığım için bir transfer hakkım saklı kaldı. Sizin öyle olmadı mı

Ne kadar saçma tamam ekstradan dondurma ücreti verilir benim bildiğim kadarıyla embriyo kaldığında dondurdunda ücret verilir ama ben 60.000 merkez ücreti vermişim bunun içinde opu transfer var ve benim daha transferim yapılmadan benden ek ücret istendi bu ne alaka
Bazı yerler rahim dinlendirme ücreti alıyor benden alınmadı sizin de odur belki. Çok saçma çokk zaten dünya para dökülüyor. Nereye yaptırıyorsunız

Canım benimki cumartesi günü yumurta toplama işlemi oldu son kez yarın Salı günü işte arayacaklar dondurup dondurmayacağına karar verilecek ama transfer olmadımos olduğum için transferi iki ay sonrasına ertelendi ama bana bugün aradılar dediler ki ekstra transfer ücreti alacağız ben de dedim ki ben zaten dedim 60.000 TL klinik ücretini tüp bebek merkezi ücretini vermişim transferi olmadı sadece yumurta Toplamı oldu dedim ne alaka Onlar da siz tekrardan arayın bir sorun dediler bir şey anlamadım o zaman ben niye 60.000 TL verdim ki transfer olmadım sadece hop oldu

Bazı yerler rahim dinlendirme ücreti alıyor benden alınmadı sizin de odur belki. Çok saçma çokk zaten dünya para dökülüyor. Nereye yaptırıyorsunız
Rahim dinlendirme olsa bile ben tüp bebek merkezi ücretinin hepsini vermişim benim transfer hakkım var ekstradan dondurma ücreti vereceğim zaten o ayrı bir ücret ama bana transfer ücretli talep etmeleri çok saçma o zaman sadece benden OPO için işlem parası alacaklar

Yani kısacası benden transfer olmadan transfer ücreti ve dondurma ücreti alacaklar yani ben bunları ikişer sefer vermiş olacağım vallahi öyle bir şey talep ederlerse orayı onların başını yıkarım dalga mı geçiyor bunlar ya zaten dünya para vermişim ilaçlar dünya para rapor hiçbir şekilde çıkmadı sigorta hiçbir şeyi karşılamadı transfer olmadan transfer ücreti o zaman yumurta toplama ücretini tek alsınlar benden sonrasında dondurma ve transfer ücretini tekrardan talep etsinler o zaman veririm ama transfer olmadan transfer ücreti neden vereyim ya da verdiğim 60.000 TL’nin içinde sadece yumurta toplama tek mi var 😒🤔😡

Kızlar selam,bana da bir akıl verirmisiniz? 9.tüp bebek denememı yaptım amh düşük ve erkek faktörü var.ılk 4 denememde hiç 5.gün emb olmamıstı.sonrakı denemelerımde oldu birer tane fakat hep kımyasalla sonuclandı.son tedavımda 5 yum toplandı ama 1 adet 5ba embrıyom oldu.daha önce 5ab olmustu ama tutmadı.fakat en sonki negatiften sonra kır testi yaptırdım ve pozitif cıktı.yanı vucudumda katil hücreler var ve embriyoyu yabancı cisim olarak algılayıp imha ediyor.bu testten sonra hiç transfer yaptırmamıstım.sizce transfer ettirmelimiyim? Bu sefer makrofaj aşısı yapılacak. Transfermi ettireyim yoksa embriyo havuzu yaptırmak ıcın tekrarmı tedaviye baslamalıyım?
Merhaba kır testi nedir nasıl yapılıyo acaba benimde negatif denemem var

merhaba kızlar,benim de bu ay toplanıp dondurulan 2 tane 3.gün embriyom var.İki adet sonra dedi transfer için.Opudan sonra kaymalar olabiliyormuş o sebeple kestiremiyorum ama tahminim 18-24 ağustos arası transferim gerçekleşir.38 yaşındayım benim amh hormon rahim içi vs hiçbir sorun çıkmadı.Sorun eşimin ileri hızlı sperminin %0 olması.Sizce şansımız ne,ilk denemem olacak.İlk çocuğum normal yolla oldu 10 yaşında.
Benim de aynıydı eşimin ileri hızlı hareketlisi 0 değildi ama düşüktü biraz daha 1.5 senelik evliyiz biz çok uğraşmak istemedik ondan tüp bebek yaptık benim de 2 tane dondurulmuş embriyom vardı ama benim 5. Gün embriyosuydu 4aa ve 3aa kalitede 22 yaşındaydım transferim yapıldığında haziranda 23 oldum doktorum bitane embriyo koyalım sende ikisini koyarsak ikisi de tutar ikiz pek istediğimiz bir durum değil demişti bitane koydular çok şükür tuttu 6 aylık oldum

Bende bugun nihayet keseyi gordum. 2 emriyo transfer edilmisti 1 tane kese goruldu...
1000065676.jpg

Hay hadi hayırlı haberler alalım inşallah canım bebişlerin şimdi seninle 🥰🥰 test günün ne zaman oluyor
Aminnn kuşum aminnn🥰29 temmuz test günüm biraz fazla oldu sanki ama ben heralde 12.günde test yaparım diye düşünüyorum. Ayrıca her gün oksopar, dekort, coraspin,progestan günde 4 kere ve folik asit içiyordum zaten. Oksopar devlet karşılıyormu haberin varmı? Eczaneler kapalı soramadım hep aynı aldığım eczaneye.

Aminnn kuşum aminnn🥰29 temmuz test günüm biraz fazla oldu sanki ama ben heralde 12.günde test yaparım diye düşünüyorum. Ayrıca her gün oksopar, dekort, coraspin,progestan günde 4 kere ve folik asit içiyordum zaten. Oksopar devlet karşılıyormu haberin varmı? Eczaneler kapalı soramadım hep aynı aldığım eczaneye.
Canım ben olsalar değil de axeparin kullandım zaten birbirilerinin aynıları. Doktor yazmıştı devlet karşılıyor. Şimdi yeni aldım axeparin yokmuş enox diye bir marka varmış pazar günü eczaneden aldım mutlaka yazdırın yoksa 1000 lira dedi. Yarın sağlık ocağında yazdıracağım kan verirken artık. Hemen aksın günler senin için🤲🏻pozitif haberini alalım inşallah

X