2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar selam,bana da bir akıl verirmisiniz? 9.tüp bebek denememı yaptım amh düşük ve erkek faktörü var.ılk 4 denememde hiç 5.gün emb olmamıstı.sonrakı denemelerımde oldu birer tane fakat hep kımyasalla sonuclandı.son tedavımda 5 yum toplandı ama 1 adet 5ba embrıyom oldu.daha önce 5ab olmustu ama tutmadı.fakat en sonki negatiften sonra kır testi yaptırdım ve pozitif cıktı.yanı vucudumda katil hücreler var ve embriyoyu yabancı cisim olarak algılayıp imha ediyor.bu testten sonra hiç transfer yaptırmamıstım.sizce transfer ettirmelimiyim? Bu sefer makrofaj aşısı yapılacak. Transfermi ettireyim yoksa embriyo havuzu yaptırmak ıcın tekrarmı tedaviye baslamalıyım?

Kız ben yeni gördüm yazdığını. Kuşum naptın ne zaman saat kaçta transferin 1.5 saat öncesi içmeye yavaş yavaş başlasan yeterli 1 1.5 litre falan duam seninle haber et çıkınca tamam mı
Transfer oldum eve geldim canım 🥰İki tane 8 hücreli 3.gün embriyosu transfer ettiler embriyolog birinci kalite dedi başka da birşey sormadım☺inşallah hayırlısı olur..

Transfer oldum eve geldim canım 🥰İki tane 8 hücreli 3.gün embriyosu transfer ettiler embriyolog birinci kalite dedi başka da birşey sormadım☺inşallah hayırlısı olur..
Hay hadi hayırlı haberler alalım inşallah canım bebişlerin şimdi seninle 🥰🥰 test günün ne zaman oluyor

Kızlar bir şey soracağım size bilginiz var mı bilgisi olanlar cevap verebilir mi şimdi benimo oldu ama transferi ertelendi iki ay sonra olacak ekstra transfer ücreti verdiniz mi benim sadeceop oldu ama transferim olmadı zaten klinik ücretini vermiştik

Ne kadar saçma tamam ekstradan dondurma ücreti verilir benim bildiğim kadarıyla embriyo kaldığında dondurdunda ücret verilir ama ben 60.000 merkez ücreti vermişim bunun içinde opu transfer var ve benim daha transferim yapılmadan benden ek ücret istendi bu ne alaka

Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim daha önceki transferimde ben de kadın doğuma yazdirmistim hepsini çok uyguna gelmişti . Bugün transferimin 4.gunu hastaneye gidip o kalabalıkta beklemek sakıncalı olur diye aile hekimine yazdırmak istedim 😕
Git canım receteni de göster daha önce de kullandım diye yazar belki

X