2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Transferin 8. Günü
Bu sabahta açık kahverengi lekelenmem oldu
Hemşireye yazdım, progestani fitili günde 5 e çıkartın, iğneyi 2 ye çıkartın dedi.
Acaba yerleşme lekelenmesi mi ben öyle düşünüyorum iki gün sonrasında çıkar bence testlerinde bu durumda. Kuzum peki bel ve kasık ağrıların var mı bu leke ile beraber?

Lekelenmeler bende de oldu hatta oluyorda sanırım içimde kalanlar cünkü fitil yaptığım zamanlarda gelir oldu
Fitili attıktan sonra 15 dakika yatıp sonra kalkıp 20 dakika falan yürümeniz gerek bunu yapıyor musunuz ? Safransari Safransari bana hemşirelerim özellikle demişti eğer yatıp kalkmazsan içinde olduğu gibi duruyormuş içeride kireçlenme gibi şeyler yapıyormuş e o zaman da etkisi olmaz

Kızlar transferden sonra 3. Günüm ve aşırı sinir stres ağlama krizleri evde kavga etmediğim kimse kalmadı ve sürekli ağlayıp stres yapıyorum böyle olunca tutunmayı etkileyecek diye de stres yapıyorum benim gibi olup olumlu sonuç alan oldu mu fazla stres olumsuz mu yapıyor
Böyle hissettiğin anlarda aç Meryem suresini, Yusuf suresini ya da başka duaları dinle. Bak nasıl rahatlayıp gevşiyorsun ❤️

İyi geceler hanımlar🥰 yarın öğlen transferim varr🥰 giderken yolda su içe içe gidicem çok sıkışmasam da olur heralde demi geriyor beni şu çiş mevzusu😂 hee birde dualarınıza ihtiyacım var😇
Kız ben yeni gördüm yazdığını. Kuşum naptın ne zaman saat kaçta transferin 1.5 saat öncesi içmeye yavaş yavaş başlasan yeterli 1 1.5 litre falan duam seninle haber et çıkınca tamam mı

Fitili attıktan sonra 15 dakika yatıp sonra kalkıp 20 dakika falan yürümeniz gerek bunu yapıyor musunuz ? Safransari Safransari bana hemşirelerim özellikle demişti eğer yatıp kalkmazsan içinde olduğu gibi duruyormuş içeride kireçlenme gibi şeyler yapıyormuş e o zaman da etkisi olmaz
Bana da fitil yapıp yarım saat uzan, sonra 10 dk yürü dedi canim

Bana hiç böyle bisey demediler hemşireler yaa ben 10 dk yatıp sonra kalkıyorum ama öyle yurumedim hiç bide gece yatarken koyuyorum diğerini koyup yatıyorum direkt

Benim aile hekimi yazmadı ama yazmak istemediğinden sanırım. Kadın doğuma yazdirdim
Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim daha önceki transferimde ben de kadın doğuma yazdirmistim hepsini çok uyguna gelmişti . Bugün transferimin 4.gunu hastaneye gidip o kalabalıkta beklemek sakıncalı olur diye aile hekimine yazdırmak istedim 😕

Kızlar kızlar kızlar Allah hepinizden razı olsun duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. 2 yıldır bu anı bekliyorum burda beraber beklediğim birçok arkadaşım edindiğim dostum hamilelik haberi aldılar çok şükür sağlıkla kavuştular hepsiyle sevindim yeri geldi üzüldüm. Hepinizi çok seviyorum. Ve bugün bu haberi aldım şükürler olsun hamileyim. Şaka değil dimi hamileyim.
Demiştim ki ne zaman hamile olurum Hayriye sultanım başındaki migren sargısını çıkacak yüzü gülecek ve bugün profil resmimi güncelledim. Allahım hepinizin gönlüne göre versin. İnşallah katlanarak gider @Papatyamaviss @IADK @imagination forever Safransari Safransari @flowers35 @bebekheyecani @melegim can unuttuğum kim varsa beni bugün affetsin
Yupppiii 😊😊😊 çok güzel haber hiç endişe telaş yapma tadını çıkar hayriye hanım partilesin biraz 😁

Bana hiç böyle bisey demediler hemşireler yaa ben 10 dk yatıp sonra kalkıyorum ama öyle yurumedim hiç bide gece yatarken koyuyorum diğerini koyup yatıyorum direkt
Ben saatlerini ayarladım mesela sabah, 07.00 öğlen 14.00 akşam 21.00. Koyuyorum 15 dk uzanıp kalkıp yürüyorum ama evin içinde tabiki

X