2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım ben olsalar değil de axeparin kullandım zaten birbirilerinin aynıları. Doktor yazmıştı devlet karşılıyor. Şimdi yeni aldım axeparin yokmuş enox diye bir marka varmış pazar günü eczaneden aldım mutlaka yazdırın yoksa 1000 lira dedi. Yarın sağlık ocağında yazdıracağım kan verirken artık. Hemen aksın günler senin için🤲🏻pozitif haberini alalım inşallah
Yarın sorayım olmadı bende yazdırırım sağlık ocağına.
AMİN kuzum inşallah ❤

Aminnn kuşum aminnn🥰29 temmuz test günüm biraz fazla oldu sanki ama ben heralde 12.günde test yaparım diye düşünüyorum. Ayrıca her gün oksopar, dekort, coraspin,progestan günde 4 kere ve folik asit içiyordum zaten. Oksopar devlet karşılıyormu haberin varmı? Eczaneler kapalı soramadım hep aynı aldığım eczaneye.
Oksapari ya kadın doğum ya da dahiliyeden yazdiriyorsun hatta rapor çıkartıp 3er kutu almıştım ben Ocak ayı transferimde. Yakınsa hastane gidip öyle yap bence baya uyguna gelmişti o zamanm

Merhaba arkadaşlar yumurta toplama işleminden kaç gün sonra adet oldunuz? Benim 10. Günüm hala adet görmedim

Oksapari ya kadın doğum ya da dahiliyeden yazdiriyorsun hatta rapor çıkartıp 3er kutu almıştım ben Ocak ayı transferimde. Yakınsa hastane gidip öyle yap bence baya uyguna gelmişti o zamanm
Sağol kuzum❤yarın gideyim yakın Allah'tan hastane yazdırayım her gün kullanınca birde yazdırmazsam pahalıya mâl olacak yoksa..

Aminnn kuşum aminnn🥰29 temmuz test günüm biraz fazla oldu sanki ama ben heralde 12.günde test yaparım diye düşünüyorum. Ayrıca her gün oksopar, dekort, coraspin,progestan günde 4 kere ve folik asit içiyordum zaten. Oksopar devlet karşılıyormu haberin varmı? Eczaneler kapalı soramadım hep aynı aldığım eczaneye.
Canim dekortu bende kullandam transferden once 2 gun ictim ilk gun 2 tane 2. Gun 4 tane. Transfrrden sonrada 2 gun 4 er tane ictim biraktim. Sen kac gun iciceksin

Sen nasılsın hamiş göbiş❤❤yarın tekrar kan vericen sanırım çifter çifter artacak allahın izniyle 🥰
Ben tedirginim diyorlardı hep kan öğrenince de insan bu sefer ikiye katlanacak mı sağlıkla ilerleyecek mi diye düşünüyor diye doğruymuş. 🥲 Allahım herkese sağlıklı pozitifler görmeyi nasip etsin inşallah 🤲🏻 yarın sabah kan vereceğim kuzum🥰

Canim dekortu bende kullandam transferden once 2 gun ictim ilk gun 2 tane 2. Gun 4 tane. Transfrrden sonrada 2 gun 4 er tane ictim biraktim. Sen kac gun iciceksin
Peki tatlım yan etkisi varmı? Kullanırken nelere dikkat ettin kortizonlu ilaç sanırım tuz tüketimi az olacakmış bol su tabiki birde. Başka varsa senin bildiğin dikkat edilmesi gereken.

Ben tedirginim diyorlardı hep kan öğrenince de insan bu sefer ikiye katlanacak mı sağlıkla ilerleyecek mi diye düşünüyor diye doğruymuş. 🥲 Allahım herkese sağlıklı pozitifler görmeyi nasip etsin inşallah 🤲🏻 yarın sabah kan vereceğim kuzum🥰
Tedirgin olma kuşum herşey yolunda gidecek 😍elini karnına koy dua et sağlıklı güzel evlatlar nasip etsin . 🤲

Bende bugun nihayet keseyi gordum. 2 emriyo transfer edilmisti 1 tane kese goruldu...Eki Görüntüle 3452470
Nasıl güzel bişey bakıp huzur bulmakmbu resmen ,💓
rabbim.saglicakla kucağına almayı nasip etsin
Benim de 3 gün embiriyosu taze trasfer 2 embiriyo bugün 4gun zaman geçmiyor gibi siz nasıl geçti neler.yasadiniz nelere dikkat ettiniz

Canım oksopar kadın dogumcu yazmadı bana ben yazamam dedi gir kardoloji yada ortaedi doktoru yazarsa yazar dedi onlara yazdırdım aklında.bulunsun

X