2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar kaçıncı günde toplandı yumurtalarınız? Bana 2 kutu gonalf yazıldı 225 den vuruyorum toplam 8 günde bitecek yani bitmeden toplanır mı 7. Günde falan yada 8 gün yeterli olmazsa yeniden iğne yazılıyor mu sizlerin nasıl oldu
Evet canım kontrol yapılıyor, ihtiyaç varsa yeniden iğne yazılıyor.

Arkadaşlar progestan fitil ve estrofemi aile hekimine yazdirsam indirimli alabilir miyim acaba? Bilgisi olan var mı acaba

Kızlar kaçıncı günde toplandı yumurtalarınız? Bana 2 kutu gonalf yazıldı 225 den vuruyorum toplam 8 günde bitecek yani bitmeden toplanır mı 7. Günde falan yada 8 gün yeterli olmazsa yeniden iğne yazılıyor mu sizlerin nasıl oldu
Yumurtaların gelişimine göre canım mesela benim 10.gün toplandı en fazla 12.gün veya 13. Gün toplanıyo hamşireler takip ediyo zaten iğneleri yeterli olmazsa yazarlar sakin ol zaten ona göre muayne ayarlanıyo

Kızlar opu sonrası ohss olup nasıl atlattınız ben çok kötüyüm ya oksapar tartusal kullanıyorum şuan cetrotınde vuruluyorum 2 tane sabah akşam böyle olan oldumu ya acile gitsem bişey yaparlarmı

Kızlar opu sonrası ohss olup nasıl atlattınız ben çok kötüyüm ya oksapar tartusal kullanıyorum şuan cetrotınde vuruluyorum 2 tane sabah akşam böyle olan oldumu ya acile gitsem bişey yaparlarmı
Canım ben ohss oldum hastanede yattım bir hafta ama kimi hafif atlatıyor evde bol su içip tuzu kes ama çok ağrın olursa hemen acile git doktoruna haber vermeyi unutma..

Canım ne güzel hem bir evladın varmış Allah bağışlasın😇 dondurulmuş iki adet embriyon da var geriye rahimi hazırlayıp transfer olman kalmış bu süreçte sperm hızının önemi de kalmamış görünüyor hormon ve Rahim sıkıntında yokmuş ne güzel geriye dua edip sana tutunması kalmış sıkma canını şansın tabiki var güzel düşün güzel olsun🥰
Çok teşekkür ederim çok motive oldum çok tatlısın,inşallah güzel gider🥰

Kızlar kızlar kızlar Allah hepinizden razı olsun duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. 2 yıldır bu anı bekliyorum burda beraber beklediğim birçok arkadaşım edindiğim dostum hamilelik haberi aldılar çok şükür sağlıkla kavuştular hepsiyle sevindim yeri geldi üzüldüm. Hepinizi çok seviyorum. Ve bugün bu haberi aldım şükürler olsun hamileyim. Şaka değil dimi hamileyim.
Demiştim ki ne zaman hamile olurum Hayriye sultanım başındaki migren sargısını çıkacak yüzü gülecek ve bugün profil resmimi güncelledim. Allahım hepinizin gönlüne göre versin. İnşallah katlanarak gider @Papatyamaviss @IADK @imagination forever Safransari Safransari @flowers35 bebekheyecani bebekheyecani @melegim can unuttuğum kim varsa beni bugün affetsin
Dün yine takipe çıkmıştım ve kan vermeye gideceğini gördüm ve içime pozitif doğdu, çok şükür bin şükür 🤲🤲 çok ama çooookkk sevindim canım🥳🥰🤩😍 Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin🤲🤲🤲

Canim bende baya iğne ilaç kullandım. İyilesmem 7 günü buldu.
Çok ağrın varsa git tabi

Yavrum bana zaten yumurta toplama işleminde söylediler ohss olduğumu serum taktılar bir ağrı kesici yaptılar kan sulandırıcı iğne Tartussal hap bunları da verdiler ama hala bu sancıların bitmedi sık
Sık idrara çıkıyorum az az geliyor normal değilmiş

Ya cumartesi opu oldum ya bugün aradılar işte 7 yumurtadan altı tanesi olgun çıkmış dört tanesi iyiymiş diğer iki tanesini Salı gününe kadar bekletip haber vereceklermiş bunların hiçbir şey anlamadım desem inanır mısınız bu nedir 😥😞😞

Bugün kaçıncı gün oluyor mesela opu günü sayılmıyor 24 sat içinde döllenme gerçekleşiyorsa tamda opu olduğum sat aradılar yani 24 sat tamamlandı arayıp bunu dediler işte şimdi kaç hücreli olmuş oluyor

X