2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Opu günü sayılmıyor pazar günü 1.günün,pazartesi 2. Günün,salı 3.gün arayacaklar demekki seni...hücre sayısını arayan embiriyolog söylüyor...

Bende kimse duymasın dedikçe duydu herkes eşim sağolsun...benim uğraşım.kendime yetiyor iyi niyetle herkes arayıp.soruyor ama yoruluyorum hele birşeyler ters gittiğinde üzüntümü içime kapanıp tek başıma ağlayarak yaşamak istiyorum.inşllh pozitif olurda zaten herkese mutluluktan ağlayarak söylerim zamanı gelince

Kızlar opu sonrası ohss olup nasıl atlattınız ben çok kötüyüm ya oksapar tartusal kullanıyorum şuan cetrotınde vuruluyorum 2 tane sabah akşam böyle olan oldumu ya acile gitsem bişey yaparlarmı
Selam , evet ben ohhs oldum. Çok tuzlu yememeye çalış dedi doktor ve bol sıvı alıp tuvalete çıkman lazım idrar çıkış takibi yapıyordum . benim mide bulantıları çok oluyordu. Ve sıvı alamıyordum serum takviyesi aldım 10 güne iyileştim :) oksopar iğne görünce tüylerim diken diken oluyor hala bir kutu bitirdim bende

kızlar günaydın doktora kontrole gidiyorum 10 gündür esteofem içiyorum bugün tekrar kan bakar mı yoksa rahim kalınlaşmasına göre mi devam eder bilgisi olan var mı acaba

Transferin 8. Günü
Bu sabahta açık kahverengi lekelenmem oldu
Hemşireye yazdım, progestani fitili günde 5 e çıkartın, iğneyi 2 ye çıkartın dedi.

kızlar günaydın doktora kontrole gidiyorum 10 gündür esteofem içiyorum bugün tekrar kan bakar mı yoksa rahim kalınlaşmasına göre mi devam eder bilgisi olan var mı acaba
transfer gununu belırlemek için bu kontrolde e2 ve progesteron yenıden bakılcak , progesteron 1,5 altı olmalı
oyleyse progestan ilacına(hap fitil ya da iğne) başlıyor.ilacın 6. gunu de transfer oluyor canım
bol şans

canımm çok sağol şimdi çıktım rahim çok güzel dedi e2 ve lh baktırdı kanda bu hafta olucak ama kandan sonra haber vericem dedi

kızlar birde aklımdayken yazayım beslenme ile ilgili olarak kahve çay kola vs kesinlikle yasak dedi günde bir bardak ayran kefir bir sade soda içmen iyi olur dedi. en az 3 lt su bol bol protein ama tavuk yeme dedi balık ve yağsız kırmızı et ve semizotu ye dedi bol bol sebze çok önemli bol sebze al kabızlık olmasın dedi ve her gün semizotu yersen güzel olur dedi sizinde aklınızda olsun

Aynısını benim doktorum da bana dedi, sadece süt ürünleri yok bende, sizden farklı olarak

Dün yine takipe çıkmıştım ve kan vermeye gideceğini gördüm ve içime pozitif doğdu, çok şükür bin şükür çok ama çooookkk sevindim canım Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin
Tasuuuuuummmmm ya hepinizin beni tek tek bulması şaka mı heyecandan yarınızı etiketlemeyi unutmuşum eskimeyen dostlarım benim çok şükür tasum bugünleri de gördük çok şükür inşallah rabbim tamamına erdirir çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…