2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Evet canım kontrol yapılıyor, ihtiyaç varsa yeniden iğne yazılıyor.

Arkadaşlar progestan fitil ve estrofemi aile hekimine yazdirsam indirimli alabilir miyim acaba? Bilgisi olan var mı acaba

Yumurtaların gelişimine göre canım mesela benim 10.gün toplandı en fazla 12.gün veya 13. Gün toplanıyo hamşireler takip ediyo zaten iğneleri yeterli olmazsa yazarlar sakin ol zaten ona göre muayne ayarlanıyo

Kızlar opu sonrası ohss olup nasıl atlattınız ben çok kötüyüm ya oksapar tartusal kullanıyorum şuan cetrotınde vuruluyorum 2 tane sabah akşam böyle olan oldumu ya acile gitsem bişey yaparlarmı

Kızlar opu sonrası ohss olup nasıl atlattınız ben çok kötüyüm ya oksapar tartusal kullanıyorum şuan cetrotınde vuruluyorum 2 tane sabah akşam böyle olan oldumu ya acile gitsem bişey yaparlarmı
Canım ben ohss oldum hastanede yattım bir hafta ama kimi hafif atlatıyor evde bol su içip tuzu kes ama çok ağrın olursa hemen acile git doktoruna haber vermeyi unutma..

Çok teşekkür ederim çok motive oldum çok tatlısın,inşallah güzel gider

Dün yine takipe çıkmıştım ve kan vermeye gideceğini gördüm ve içime pozitif doğdu, çok şükür bin şükür çok ama çooookkk sevindim canım Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin

Canim bende baya iğne ilaç kullandım. İyilesmem 7 günü buldu.
Çok ağrın varsa git tabi

Yavrum bana zaten yumurta toplama işleminde söylediler ohss olduğumu serum taktılar bir ağrı kesici yaptılar kan sulandırıcı iğne Tartussal hap bunları da verdiler ama hala bu sancıların bitmedi sık
Sık idrara çıkıyorum az az geliyor normal değilmiş

Ya cumartesi opu oldum ya bugün aradılar işte 7 yumurtadan altı tanesi olgun çıkmış dört tanesi iyiymiş diğer iki tanesini Salı gününe kadar bekletip haber vereceklermiş bunların hiçbir şey anlamadım desem inanır mısınız bu nedir

Bugün kaçıncı gün oluyor mesela opu günü sayılmıyor 24 sat içinde döllenme gerçekleşiyorsa tamda opu olduğum sat aradılar yani 24 sat tamamlandı arayıp bunu dediler işte şimdi kaç hücreli olmuş oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…