2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar sonucum 106 iyi mi nasıl düşük mü
Geçen mesajlarına denk gelince gün saydığını görünce takibe başlamıştım bende seni hatırlıyormusun beni bilmiyorum o günden beri bende bekledim senin için dua ettim Ve hamilesiiiinn çok mutlu oldummm sağlıkla artsın değerin inşallah

Kuzummm süper 100 üstü iyi diyorlar çok sevindim

İk gün sonra gene vercen cnm iki ye katlicak ins

yaaa tebrik ederimmm kuşumm gözün aydın olsunbenımde bat gunu 100 dü.için rahat etmesi için yarında tekrarlarsın

Kalbim pır pır oldu, maşallah, hiç düşük degil canım. Masallah maşallah

Ha

Hadi gözün aydın canım benim güzel güzel katlansin inşallah değerin çok çok sevindim

Ayy resmen hamilesin ya helal sana kız hayırlı olsun

Oooo maşallah elhamdülillah çok iyi ben oğlumu 27 ile Öğrenmiştim gayet güzel olması gereken çok sevindim

Bencee harikaaaaa gözün aydın kuzum çok şükür allahım sanki ben pozitif gördüm gibi heycanlandım valla çok sevindimmmm❤❤❤❤❤ şimdi halay zamanıııı

Kızlar kızlar kızlar Allah hepinizden razı olsun duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. 2 yıldır bu anı bekliyorum burda beraber beklediğim birçok arkadaşım edindiğim dostum hamilelik haberi aldılar çok şükür sağlıkla kavuştular hepsiyle sevindim yeri geldi üzüldüm. Hepinizi çok seviyorum. Ve bugün bu haberi aldım şükürler olsun hamileyim. Şaka değil dimi hamileyim.
Demiştim ki ne zaman hamile olurum Hayriye sultanım başındaki migren sargısını çıkacak yüzü gülecek ve bugün profil resmimi güncelledim. Allahım hepinizin gönlüne göre versin. İnşallah katlanarak gider Papatyamaviss IADK imagination forever Safransari flowers35 bebekheyecani melegim can unuttuğum kim varsa beni bugün affetsin

Çok ama çok teşekkür ediyorum duaların gücüne inanıyorum her şey dua üzerine kurulu hep dua ettim hep dua dinledim son ana kadar rabbimfen umudumu kesmedim şükürler olsun Allah’ıma. Bin şükür. Hatırlamaz olur muyum olur muyum çok teşekkür ederim tekrardan güzel dileklerin duaların için çok mutluyum Allahım inşallah katlanarak gider ben artık Allah’ıma emanet ediyorum onu

Hahahah profil fotoğrafı detayı çok alemsin darısı bize

Ben aglıcam senin yerine çok çok mutluyum saglıkla ilerlesin kuzum sen herşeyin enngüzeline layıksın çok şükür oldu

yaa çok pozitif bi
İnsansın maşallah Allah sağ Salim kavuşmanı nasip etsin inşallah

Hiç korkma endişe etme strese girme bu güzel anın tadını çıkar sadece ve mutlu ol hep

Kuzuuuuum o kadar sevindim ki senin adına kendimin ki olmuş kadar. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Yaaa valla gözlerim doldu mutluluktan sağlıkla kucağına al bebişini inşallah

Ayyy harikaa rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin tontisi...ve bizlerede nasip etsin çok sevindim mm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…