2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar kızlar kızlar Allah hepinizden razı olsun duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. 2 yıldır bu anı bekliyorum burda beraber beklediğim birçok arkadaşım edindiğim dostum hamilelik haberi aldılar çok şükür sağlıkla kavuştular hepsiyle sevindim yeri geldi üzüldüm. Hepinizi çok seviyorum. Ve bugün bu haberi aldım şükürler olsun hamileyim. Şaka değil dimi hamileyim.
Demiştim ki ne zaman hamile olurum Hayriye sultanım başındaki migren sargısını çıkacak yüzü gülecek ve bugün profil resmimi güncelledim. Allahım hepinizin gönlüne göre versin. İnşallah katlanarak gider @Papatyamaviss @IADK @imagination forever @Safransari flowers35 flowers35 @bebekheyecani @melegim can unuttuğum kim varsa beni bugün affetsin
Canım tebrikler hatırlar mısın beni bilmiyorum ama daha önce aynı gün pozitif görmüştük çok sevindim adına sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰

Kaçıncı denemeydi canım embriyon var mı dondurulmuş.
Benim 2. Denemeydi bu. 4 tane daha var embriyomuz canım. Hayırlısı allahtan artık ne diyelim. Bi kaç hafta dinlenip görüşmeye gideceğiz merkeze tekrar. Bu sefer gen testine göndereceğiz artık. Ya da başka testler vs yapmasını isteyeceğim çünkü ilki 5ab ikincisi 4aa ydı. Kaliteleri kötü değildi olmamasının bi sebebi olmalı.. bu sefer rahime çizik attık prp yaptık ama olmadı. Yani dikkat edilmeyen, atlanan bi şeyler olmalı diye düşünüyorum bilmiyorum.. senin de vardı değil mi dondurulmuş öyle hatırlıyorum

Canım tebrikler hatırlar mısın beni bilmiyorum ama daha önce aynı gün pozitif görmüştük çok sevindim adına sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰
Hatırlamaz olur muyum minicikfzt em benim 😍😍😍 ya bak beni nasıl da buldun🥹🥹 o zaman ben test azizliğine uğramıştım işte. Çok teşekkür ederim amin inşallah 🥹

Benim 2. Denemeydi bu. 4 tane daha var embriyomuz canım. Hayırlısı allahtan artık ne diyelim. Bi kaç hafta dinlenip görüşmeye gideceğiz merkeze tekrar. Bu sefer gen testine göndereceğiz artık. Ya da başka testler vs yapmasını isteyeceğim çünkü ilki 5ab ikincisi 4aa ydı. Kaliteleri kötü değildi olmamasının bi sebebi olmalı.. bu sefer rahime çizik attık prp yaptık ama olmadı. Yani dikkat edilmeyen, atlanan bi şeyler olmalı diye düşünüyorum bilmiyorum.. senin de vardı değil mi dondurulmuş öyle hatırlıyorum
Evet canım benim de dört tane daha var.Aynen öyle hayırlısı Allah'tan zamanı değilmiş demekki demekten başka bir şey gelmiyor elimizden maalesef. Ben de dedim test falan yapalım diye sen en büyük sorunun rahim dedi bana da

Yorumu görmeden Hayriye hanımın kahkaha resmini gördüm dedim tamam 👌🏻 Hayırlı olsun sizin için çok sevindim bu grupta artarak çoğalsın bu haberler maşallah maşallah 💗👯‍♀️
Hahhahahha çok teşekkür ederim amin inşallah Allahı sağlıkla ilerletmesini nasip etsin inşallah 🤲🏻🥹

Evet canım benim de dört tane daha var.Aynen öyle hayırlısı Allah'tan zamanı değilmiş demekki demekten başka bir şey gelmiyor elimizden maalesef. Ben de dedim test falan yapalım diye sen en büyük sorunun rahim dedi bana da
En azından sen sorunun ne olduğu biliyorsun.. ne olduğunu bilmeden olumsuzlukla karşılaşmak çok yorucu.. ama sanırım bizim genetiklerde bi sıkıntı var

X