2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benim transferin 4.günü ama sizde olmuyomu böle kasıkta yanma sızlama bi bendemi oluyo anlamadım
Olan da var kuzum olmayan da. Her vücut kendine özel tepkiler veriyor. Mesela benim ağrım yok. Benim ilk gebeliğimde de ağrım sızım olmamıştı. Progestan içiyordum o zaman su gibi akıntım olmuştu o da muhtemelen Progestandan olmuştu şimdi de fitil olarak kullanıyorum yine su gibi akıntım oluyor ama o da progestandan diye düşünüyorum

Demem o ki arayi benim gibi acma 2.si eminim tutacak kocaman harflerle hamileyim yazacaksın en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz

Canım sonucum 168 çıkmış 10 güne göre az sanki doktor tekrarla dedi inşallah kimyasal değildir
Hayır az değil canım benim 9.gün 90 çıktı dayanamadım 10.gün bi daha verdim 172 çıktı. Birgün de iki katına çıkmıştı seninle aynı duyguyu hepimiz yaşıyoruz doktorlar normal gebelikte de iki defa isterler kanı hatta bazen 3 defa bile oluyor artış için. Olumlu düşün

Gözünüz aydın bence gayet güzel çıkmış tabi bundan sonraki kanda önemli düzenli artış bekleniyoya
Evet öyleymiş canım çok sükür oldu hiç ümidim yoktu aslında süpriz oldu adet ağrısı ile uyandım sabah dedim boşuna gidiyorum inşallah sağlıkla kucağıma alırım stres bitmiyormuş pozitif çıkıncada

Hayırlı olsun bebişin sağlıkla büyüsün ve kucağına alırsın inşallah
Allah razı olsun canım benim allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu tatmayı 3 yıldır bitmeyen gözyaşı dualar denemediğim şey kalmamıştı demekki zamanı şimdiymiş amh 0.03 olduğunu öğrendiğimde ben kesinlikle anne olamıcam diye kendimi perişan etmiştim ama öyle olmuyormuş tevekkül etmek gerekiyormuş allah taktir ederse ol derse oluyor herzaman duamdasınız kader arkadaşlarım allah en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin

Amin amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…