2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar merhaba. Rahim ultrasonumla ilgili fikir almak istiyorum. Histeroskopiye ihtiyaç var mı sizce? Biraz sola kaymış gibi mi? Belki benzer durum yaşayan vardır diye attım.

Eklentiler

• Screenshot_20240612_233801_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240612_233801_Samsung Internet.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 35
Kan değerlerinin güzel olması genetiğinde temiz olduğu anlamına gelmiyoki. Ama senin rahiminle ilgili problemden tutmadığını düşündüğü için gerek görmemiştir canım. Sizdeki tek problem senin rahim şeklinde mi

Canim kaybın için üzüldüm haziran grubundan biliyorum seni @yagmurunsehri cok dogru soylemis benim ilki kimyasal oldu aşırı düşük degerle hem de 20 ertesi gün 6 sonrası zaten düşük ben ara verdim yasim daha gençti kilom da vardı biraz verdim ama senin başka durumların var bu şekilde vücut hormon almışken 2.ye izin verip başlaman daha iyi elinde embriyon da var benim son 2 kalmıştı korkumdan 6-7 ay bekledim sen yapma 🤲❤️
Siz 6 ay beklediniz ve 2.denemenizde mi tutmadı. Yani bu ay bende negatif aldımda eylüle kadar beklemek istiyorum

Bebegım son duzluge gırdın kaçta kan vereceksın yarın?hemen etıketle benıde heyecanla beklıyorum senı😍🫠sonrada hemen mart analar grubuna gel sıkılıyorum tek basıma😁dostlarımı arıyorum yanıbasımda.benım normalde salı randevum bebısı gormek ıcın ama ben gıdıcem sımdı herkesten gızlı😁cunku bu keseyo gormeden rahat edemıycem aklımın hep bı kosesınde acaba rahım ıcındemı sorusu var.ınsallah gorunur bugun 4+6 bugun.gorunurse salı gunu ılk defa goruyomus gıbı yapıcam artık😁😁
Yaaa peki gelip bunları benimle paylaşman ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😂😂😂😂😂😂 ay şu süreci seninle, eskimeyen dostumla yaşamayı o kadar gönülden isterim ki inan bana🥹 yarın erken gitmeyi düşünüyorum ama saatini kestiremiyorum biraz eşime bağlı. Çok geç kalmayız ama giderken ve sonuç belli olduğunda mutlaka etiketleyeceğim seni🤲🏻 duanı eksik etme benim güzel kalpli arkadaşım ayrıca benim de duam seninle. Merak etme minik mucizen seninle❤️ orada❤️ ama için rahat etsin istiyorsun madem gidebilirsin 😂

Canım normal tahmin yarısı kadar boyutunda o da erken doğuma düşüğe sebep oluyor tutunurken de zor tutunuyor maalesef alan dar olduğu için 😞 Bende bir de PCOS var tek tüp yarım rahim tek yumurtalık oda pcosdan dolayı tıkalı 🥲 Biraz zorlayacak galiba ama hayırlısı Allah'tan ümit kesilmez 😞
Ah canım benim şimdi anladım ben. İnşallah olacak. Rabbim büyük nice olmazları olduruyor biliyorsun. Neler neler duyup neler nelere şahit oluyoruz sen duanı etmeye devam et bir gün inşallah olacak🤲🏻

Ya bu arada transferimin ikinci günü bende hiç ağrı sızı vs yok hissizim niye böyle oldu bu sefer 😕bu üçüncü transferim diğerlerinde biraz ağrı sızı vardı gibi hatırlıyorum
Kız benim transferin 9. Günü hala ağrım sızım yok. Boşver ağrıyı sızıyı ben de çok araştırdım ama böyle hamile kalan çok var umudunu kesme❤️

Ah canım benim şimdi anladım ben. İnşallah olacak. Rabbim büyük nice olmazları olduruyor biliyorsun. Neler neler duyup neler nelere şahit oluyoruz sen duanı etmeye devam et bir gün inşallah olacak🤲🏻
İnşallah canım inşallah hayırlısı artık. 🤲🏻
Ay ağzından bal damlıyor kuzum benim ya🥰🥰 inşallah dediğin gibi olur Allah razı olsun 🤲🏻
İnşaallah umutluyum ben güzel olacak 🥰🤲🏻

X