2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım 4-5 güne kadar adet olursun. Ondan sonra normal dongun geldiğinde gidersin.
Benim ilaçları uzun süre kullanmamdan dolayı sanırım, çünkü diğerinde ilaçları nerdeyse 6 hafta kullandım, reglim geç geldi ortalama 2 aya denk geldi.

Dr çok ara vermeyelim dediği için, borç harç bulup yaptırdık. Biz 2. Nin parasınin bir kısmını kayinbabamdan aldık, onu odeyemeden 3. Yu yaptırdık bunu da babamdan aldık. Borc harç yaptırıyoruz yani. İnşallah senin maddi durumun daha müsaittir.
Valla bizede kendi babam destek oluyor yoksa çok zor allah hepimize yardım etsin

Herkese merhaba ben bugün regl olmadan doktora gittim doktorda şuan 15e yakın yumurtamın gözüktüğünü ama minik olduğunu regl döneminde gelişeceğini söyledi ve hemen sana lucrin iğne yapalım dedi yumurtalarım eş zamanlı ve aynı oranda büyüsün diyeymiş ve bana birsürü ilaç verdi gonal-300 6 kutu gonal-450 1 kutu ovitrelle 250 1 kutu bide pergoveris-150 1 kutu verdiler bunlardan başka kullanmayacakmışım ilk kez deniyorum ortalama bu süreçler kaç hafta sürüyor

Çok haklısın sordum ne zaman geleyim diye de 1 ay ara versen kendini toplaman için iyi olur dedi. Ağustos değilde Eylül gibi gitmeyi düşünüyorum maddi olarakta biraz toparlanmamız lazım 😞🤲🏻
En iyisini sen bilirsin canim en onemliside psikolojik olarak hazir olman.. ama olmadi bi dahada olmaz negatifligine burunme sakin. Bu ay zamani degilmis de kendine...

Vala canım Tüp bebek tedavisi olmasa kendimi hamile bilicem o derece batma kasılma heleki kusma aman Allahım hamile kalırsam böylemi olucak 🥹
Ilaclarin yan etkisi olabilr bulanti... bende de igneler felaket karin sisiyordu sabah giydigim pantolon aksaminda uclari bir araya gelmiyodu sabahla aksam arasi gobegim en az 3 beden buyuyordu. Karnimin ici yirtiliyo saniyodum

Aradı canım şimdi. Yarım rahim olması başlı başına tutmaması için bir sebep zaten direkt transfer sürecine girebiliriz histeroskopi de çok önermiyorum zaten biliyorum rahimin ne sorunu olduğunu dedi. @Safransari
Canim kaybın için üzüldüm haziran grubundan biliyorum seni Y yagmurunsehri cok dogru soylemis benim ilki kimyasal oldu aşırı düşük degerle hem de 20 ertesi gün 6 sonrası zaten düşük ben ara verdim yasim daha gençti kilom da vardı biraz verdim ama senin başka durumların var bu şekilde vücut hormon almışken 2.ye izin verip başlaman daha iyi elinde embriyon da var benim son 2 kalmıştı korkumdan 6-7 ay bekledim sen yapma 🤲❤️

Canim kaybın için üzüldüm haziran grubundan biliyorum seni Y yagmurunsehri cok dogru soylemis benim ilki kimyasal oldu aşırı düşük degerle hem de 20 ertesi gün 6 sonrası zaten düşük ben ara verdim yasim daha gençti kilom da vardı biraz verdim ama senin başka durumların var bu şekilde vücut hormon almışken 2.ye izin verip başlaman daha iyi elinde embriyon da var benim son 2 kalmıştı korkumdan 6-7 ay bekledim sen yapma 🤲❤️
Evet canım çok teşekkür ederim ertelene ertelene Temmuz'a kalmıştı hatırlarsın o da olmadı hayırlısı böyleymiş napalım 🥺🙏🏻yok 6-7 ay kadar değil ama en azından bir Eylül'e kadar beklerim çalıştığım için çalıştığım yerde sıkıntıda şu an beni idare ettiler baya bir ay destek atarsam dinlenirler en azından

Canım 4-5 güne kadar adet olursun. Ondan sonra normal dongun geldiğinde gidersin.
Benim ilaçları uzun süre kullanmamdan dolayı sanırım, çünkü diğerinde ilaçları nerdeyse 6 hafta kullandım, reglim geç geldi ortalama 2 aya denk geldi.

Dr çok ara vermeyelim dediği için, borç harç bulup yaptırdık. Biz 2. Nin parasınin bir kısmını kayinbabamdan aldık, onu odeyemeden 3. Yu yaptırdık bunu da babamdan aldık. Borc harç yaptırıyoruz yani. İnşallah senin maddi durumun daha müsaittir.
Biraz sıkıntıdayız açıkçası en azından iki kere maaş alsam toparlarım gibi. Bir de izin sıkıntısı yaşıyorum o da var. Ağustos'ta zor giderim gibi ama Eylül'de giderim inşallah Allah'tan bir şey olmazsa tabi 🙏🏻

X