2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İnan benim de olmazsa ben de en az kasıma kadar ara vericem. Bedenimizin de ruhumuzun da dinlenmeye ihtiyacı var. Kasım ara tatilinde bakarım artık
Öyle düşünme pozitifi çağıralım ben son günlerde çok negatiftim biliyorsun. Seninki olacak Kasım'ada 5 aylık hamile olarak gireceksin Allah'ın izniyle

Canım ben anlamadım yarım rahim olayı mı var sende? O nasıl oluyormuş ?
Canım normal tahmin yarısı kadar boyutunda o da erken doğuma düşüğe sebep oluyor tutunurken de zor tutunuyor maalesef alan dar olduğu için Bende bir de PCOS var tek tüp yarım rahim tek yumurtalık oda pcosdan dolayı tıkalı Biraz zorlayacak galiba ama hayırlısı Allah'tan ümit kesilmez

Kızlarrrrr son güne girmiş bulunmaktayım. Son 1
Bebegım son duzluge gırdın kaçta kan vereceksın yarın?hemen etıketle benıde heyecanla beklıyorum senısonrada hemen mart analar grubuna gel sıkılıyorum tek basımadostlarımı arıyorum yanıbasımda.benım normalde salı randevum bebısı gormek ıcın ama ben gıdıcem sımdı herkesten gızlıcunku bu keseyo gormeden rahat edemıycem aklımın hep bı kosesınde acaba rahım ıcındemı sorusu var.ınsallah gorunur bugun 4+6 bugun.gorunurse salı gunu ılk defa goruyomus gıbı yapıcam artık

Benim psikolojim hiç normal değil yaa bugün yüz üstü yattım yanlışlıkla diye biraz kendimi suçladım birde sürekli kafamda hadi karışıklık olduysa bizim olduğuna emin miyiz vs gibi düşünceler dolanıyor transfer oncesi embriyolog teyit etmek için ad soyad bile soruyor ama yine de panik birisi için çok zor bu süreç

Bitanem öyle düşünme.Çok dikkatli bir şekilde ayarlanıyor muhafaza ediliyor.Binlerce belki milyonlarca kişi böyle çocuk sahibi oluyor.Hiç öyle bi haber duymadım.Kendini strese sokma rahatlat.

Ara ara geliyor öyle duygusal ataklar 80 tane hormon alıyoruz normal tutunacağı varsa tutunuyor hiç kendini üzüp yıpratma ama stres etkiyormuş maâlesef. Test gününe kadar unut inşallah her şey güzel sonuçlanır

Merhaba
11.07.2024 trasfer günün
Taze trasfer
3.gun embiriyosu
Çift trasfer
23.07.2024test tarihim
Sizin sürecinix nasıl geçiyor nelere dikkat ediyorsunuz
Gündaşım her şeyimiz birebir aynı aramızdaki tek fark benim dondurulmuş senin taze hayırlı olsun bu arada güzel haberler vermek nasip olsun birbirimize

Ya bu arada transferimin ikinci günü bende hiç ağrı sızı vs yok hissizim niye böyle oldu bu sefer bu üçüncü transferim diğerlerinde biraz ağrı sızı vardı gibi hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…