2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ahahah ben öyle çok sıkışık gitmedim normal bir sıkışıklıkla gittim altıma yapacak gibi olmadım çok güldüm bu mesaja
Valla ne bilim işte sıkışık gel diyince ben normalde de çok su içerim tabi bunda tutmak zorunda kalıyorsun o eziyet ben bir de iki gün öncesinden evde deneme yaptım 1-1.5 litre su içtim bakalım kaç saatte sıkışıyorum, ne kadar dayanabiliyorum kaç saat öncesi içmem gerekiyor test ettim

Ben bir önceki transferde söyledikleri saatten erken aldılar, ondan yarım lt su içmiş oldum. Karnıma çok bastirdilar koyacakları yeri görmek için.
Bu transferde de 1 lt içtim. Daha rahat gördüler transfer yapacakları yeri

Kızlar doktora mesaj attım ama dönüş yapmadı. Merkezi aramalı mıyım sizce ne yapmalıyım nasıl olmalı diye
Ben merkezi arayıp doktorun müsait olduğu bi zamana randevu oluşturmuştum olumsuz haberi öğr ndikten 1 hafta kadar sonraya. Oturup konuşmuştuk bi sonraki transferle ilgili neler yapabiliriz diye. Siz de merkezi arayıp durumu anlatıp görüşme için randevu alın isterseniz

Mother Night çiçeğim senin haberlerini bekliyorum. Sen gel de moral olsun biraz bana
Tatlım senin msjnı okudum yazdım yazdım sildim ağladım tekrar yazdım yine sildim okumakla yetindim çok üzgünüm senin için ama ben inanıyorum sabrın sonu selamettir ne olur pes etme❤❤❤❤

Ben ise bugün opu oldum 3 yumurta toplandı o kadar umutsuzum ki hayatı sorguladım baştan negatif hissetmek ne kadar doğru kendime çok kızıyorum iyi düşün diyorum kendimi karşıma alıp kavga ediyorum resmen ruh halimden hiç memnun değilim

Anladım ya benimki başka şehirde ve 5 saatlik mesafede maalesef. Keşke dönüş yapsaydı. Zaten yakın zamanda gitmek gibi bir niyetim yok ama en azından ilaçlarla ilgili bilgi verseydi iyi olurdu. Ben arayayım o zaman yinede bir. Teşekkür ederim

Yaaa kıyamam sana ben ağlasam da gözyaşım akmıyor artık. öyle tabi selamete erenlerden olurum inşallah.

Canım sayıya inan takılma bak çok haklısın az diye üzülmekte.Ama bellimi olur üçü birden beşinci güne gidebilir. Üçüncü günde dondururlar o tutar. Hiç belli olmaz. Kendine de kızma çok normal transfere güle oynaya fotoğraf çekinerek gittim. Ama opudan önce kocamdan boşanacak kadar agresif ve duygusaldım. Kesinlikle ilaçlardan.

Sen çok pozitif bir insansın. Allahım gönlüne göre versin. Üçüde sağlıklı minnoş bir şekilde büyüsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…