2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Aynı durumdayım çok korkuyorum ne olacak bu halimiz benim resmen 2 günüm kaldı
Bu ön günde hareketlerin nasıl ben az hareket edicem yavaş olucam diye bile kendimi kasma halindeyim sanırım bugün ikinci gün devamlı yatıyorum arada kalkıp yürüyorum uyuz uyuz filan ama gülsem bile kahkahayla bisey olacak korkusu var aşırı stresli bir süreç

İlk denememdi canım 0.1 çıktı

Ben de öyleyim artık ağlamaya bile dermanım kalmadı umarım o dediklerin olur.
Çok üzüldüm çok zorlu bir süreçten geçiyoruz hepimiz anlarız zorluklarını ama yine de bırakma kendini herseyden önemlisi bu Allah nasip ettiği anda olacak bisey ben olumlu olumsuz olma ihtimaline karşı böyle telkin ediyorum kendimi ama onca çabaya sonuç alamamak bir hayli üzmüştür seni sadece biraz zaman ver kendine kafanı boşalt kendini toparla sonra yeniden dene bırakma sonuna kadar Allah bu kadar isteyen herkese inşallah nasip eder sağlıkla

Az önce evi dikey süpürge ile süpürdüm ahhdjdjjd yeter da ben o kadar hareketsizliğe gelemem. 15-20 dakikalık yürüyüşler yapıyorum evin içinde en az 2 saatte bir. Yemek yapıyorum, bulaşık makinesine tabak diziyorum. Yani çok kasmıyorum. Yorulunca hemen oturuyorum ilk iki gün yatarak dinlendim. Üçüncü gün azar azar kalkmaya başladım. Yemeğimi yaptım falan. Her şeyi ölçüsünde dikkat ederek. Doktorum da full yatma dedi zaten. Kendini çok yorma ağır kaldırma ama durmadan da yatma dedi

Öyle sen ne kadar istersen iste Allah nasip etmesi lazım. Umarım hepiniz en kısa zamanda hayırlı haberleri alırsınız

Merhabalar ben de yeni başladım iğnelerimin 5. Günü akıntım oldu korktum biraz kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum yarın kontrolüm var, çatlamaması için yapılan iğneye yarın başlanacak Rabbim hepimize yardım etsin

Benim bugün 2. Gün ama arada oturuyorum yürüyorum filan yatamiyorum devamlı ya

Bol bol kayısı ye canım neredeyse herkesi kabız yapar o iğneler
Ay çok teşekkür ederim rahatladım acaba bir şeyler ters mi gidiyor dedim çok şükür bir bende değilm
Bol bol kayısı ye canım neredeyse herkesi kabız yapar o iğneler
ohhh çok şükür ben de ters gidiyor bir şeyler sandım ama bir bende değilmiş çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…