2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Hepimiz için hayırlısı olsun zaten hemşireler söylerseniz bez takın diye onlar takıyorlar ama tabi benimki gibi inşallah akmaz artık ne içtiysem mübarek

Keşke benim de birden fazla embriyom kalmış olsaydı her ihtimale karşı
Evet canım keşke.
Ama ihtiyaç kalmaz inşallah, bundanpozitif haberlerini alırız.
Benim ilk toplamada 4 tane toplandı 1 tane 3. Güne geldi olumsuz oldu.
Bunda 19 yumurta toplandı 8 tane donduruldu. 1 tanesi olumsuz oldu. 1 tanesi çözülürken bozulmuş. 2 tane de transfer edildi. 4 tane kaldı.
En kalitelisi transfer edilmişti. Bunlar çokta iyi kalite değiller sanırım.

İnşallah canım inşallah gerek kalmaz senin de benim de bu sefer tutar pozitif haber alırız inşallah

Canım bunda çift transfer yapılır sana sanırım.
Yapılamıyor canım maalesef Unicorn uterus ve yarım rahim var ben de. 1 tanede bile erken doğum ve düşük riski oluşabilir demişti.
İnşallah canım inşallah gerek kalmaz senin de benim de bu sefer tutar pozitif haber alırız inşallah
İnşallah ikincilere hiç gerek kalmaz size. Ya da kardeş için kullanırsınız ilerde

Canım bir çocuğum var bir tane daha olsun istiyoruz sonra Allah isteyene versin diyorum

Ya şimdi bir haber izledim 12 yıl çocuk özlemi duyan bir aile tüp bebek tedavisi oluyor. Çocuk bir doğuyor iki eli bir ayağı yok. Doktor hiç süreç içinde bir şey de dememiş. Ne çok üzüldüm anne babaya. İşte Allahım hayırlısını sağlıklısını versin diyoruz ne kadar önemli bir dua. Çocuğa da aileye de içim acıdı

Benim de bir kızım var canim şükürler olsun.
9 yaşında ellerinden öper.

Sakın geç kalma çatlatma iğnesini opu saatine göre ayarlıyolar. Ben iki saat önceden gidip klinikte beklemiştm o kadar emek veriyosun erken git bekle lütfen. Geç gidersen yumurtaların çatlama ihtimali olur

Sakın geç kalma çatlatma iğnesini opu saatine göre ayarlıyolar. Ben iki saat önceden gidip klinikte beklemiştm o kadar emek veriyosun erken git bekle lütfen. Geç gidersen yumurtaların çatlama ihtimali olur
Dün akşam saat 21:45’te çatlatma iğnesi vuruldum ara ara Sancım falan var bunlar normal değil mi inşallah bir sorun olmaz korkuyorum gerçekten korku heyecan hepsi karışık ben sabah namazından sonra yatmayacağım belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…