2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Pozitif olan arkadaşlar çok sevindim güzel haberleriniz bize umut oluyor. Sağlıkla da kucağınıza alırsınız inşallah.Negatif olan 1 yorum okudum geçmiş olsun Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur inşallah üzülmemek elde değil tabi ama burada o kadar farklı hikayeler okuyorum ki ben çevremde de uzun süre sonra bebek sahibi olanlardan hep şu yorumu duydum. ‘İyi ki o zaman olmamış şimdi olmuş’ Biz bilemiyoruz bizim için ne hayırlı ne değil. Allah herkese gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin. Ekstra bişey sorucam yarın transferim olacak inşallah sizce ne kadar önce ne kadar su içmeliyim? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

1 saat önceden başlayabilirsin çokta fazla içme ben 1 litre kadar içtim ama 4 bardak falanda yeterdi bence

Bence yarım saat içinde 4-5 su bardağı kadar su içseniz yeter. Yani 1 litreye yakın için bence. Zaten onlar sizi alana kadar iyice sıkıştırıyor bu kadar miktar. İnşallah çok güzel geçer ve sağlıkla tutunur

Güzelll msjın içimi aydınlattı 3 bardak içsen yeterli ama tavsiye içerken inşirah suresini oku

Ben heyecana kapalı 3 4 Pet su içmiştim transfere girmeden önce hemşireler beni iyice götürüp işetmişti tabi sonucum o zamanlar negatif oldu ama o heyecan o git geller o merak da güzel bi serüven oluyor

Ben 1.5 litre su içtim 2 saat öncesinden başlayarak transfer aşamasında öyle aman aman rahatsız etmedi ama sonrasında öldüm resmen ama tuttum 2 saate yakın sonra dayanamadım çatlıcaktım verdikleri kabı altıma yerleştirip yaptım

Ahahah ben öyle çok sıkışık gitmedim normal bir sıkışıklıkla gittim altıma yapacak gibi olmadım çok güldüm bu mesaja

Ben de idrar sıkışıklığına hiç gelemem 9 da çağırdılar yolda 1 orda beklerken de 1 pet şişe bitireyim o zaman çok beklersem çatlarım çünkü

Onlar da mı tüp bebek pozitif miydi biraz anlatır mısın
Evet tüp bebeklerdi 1. Bebeğimde beyaz akıntı vardı belirti olarak o bebeğim 25 haftalık erken doğdu 1 ay sonra vefat etti. 2. Bebeğim 8 haftalık kontrole gittiğimizde kalbi durdu genetiğe gönderdik kürtaj sırasında kromozom bozukluğu cıktı. Bu 3. Denememde ise pgt yaptırdık cok sükür sağlıklı geldi akıntım yoktu ama kasıl ağrısı bel ağrısı tüm bel cevresini kaplayan sızı yattığımda hafifleyen ama devam eden sızılar sürekli oluyordu. 3. Günden itibaren yavas yavas basladı 5 ve sonrasında artarak devam etti bu belirtiler her hamileliğimde kasık bel sızlamasını ağrısını yasadım bide ilk gebeliğimde cok gaz birikmesi oluyordu bu gebeliğimde ise ekstra dünden beri alt karında gerginlik ve pıt pıt cok fazla seyirmeler oldu kendimi takip edip incelemedm bariz yaşadım bunları yaşıyorumda ama benim vücudum cok tepki gösteren bir vücut tipi hamileliklere

Anladım canım rabbim bu sefer sağ Salim kucağını doldurur inşallah çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…