2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Umarım oyle olacak ama ruh durumum cok dengesiz umutla umutsuzluk arasında savruluyorum
kuşum sen iyi de düşünsen kötü de sonuç değişmeyecek ya bu süreç boyunca kendini strese sokucaksın ya da bu sürecin mucize bir şey olduğunu hiç unutmayıp her anını polyanna gibi yaşayacaksın bence hep en güzel yönünden bak bebeğin içinde olucak sen bunu biliyor olucaksın ve inan bana yumurta sayısı falan hiç önemli değil kaç kişi gördük bak burda ortalama herkesin 3-5 arası embriyosu dondurulmuş 20 yumurtası çıkanında öyle 7 yumurtası çıkanınca önemli olan kalitesi bunun içinde senin stresten uzak olman lazım

Canım 2. Gün hafifledi 3. Gün düzeldi benim bu durum

Kendini ac birakma bol bol su ic... tutmaz ins. Benimde kan verdigim gunler tuttu sanirim stresten kendimi cok sıkıyorum sonucu gorene kadar

Kızlar pozitif sonuc alanlar ilk belirtiniz ne zamann oldu ve ne oldu belirti olarak
Canım hamileligi 200-300 lu betalarla öğreniyoruz.
Bu beta ile vücuda salgılanan hormon çok az. Bu kadarla vücut kendini hamile algilamaz ve belirti göstermez.
Bu 10 günlük süre içinde belirti sandığımız şeyler ya psikolojik, yada ilaçların yan etkisi.

Vardı canım ama benim tekrar denemeye takatim yok bilmiyorum tekrar ne zaman giderim
Canım elinde dönmüş embriyon olması yine tutunacak bir dal demek.
Sürece yeniden başlayanlar için 1-0 ondesin yine.
Ben sürece 2 kez başlamak zorunda kaldım, inan boyle çok daha zor oluyor.
Bende senin gibi şehir dışına gidiyorum, bizimki 2 kat daha zor.
Dinlen, durumu sindir, yeniden toparlan lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…