2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım elinde dönmüş embriyon olması yine tutunacak bir dal demek.
Sürece yeniden başlayanlar için 1-0 ondesin yine.
Ben sürece 2 kez başlamak zorunda kaldım, inan boyle çok daha zor oluyor.
Bende senin gibi şehir dışına gidiyorum, bizimki 2 kat daha zor.
Dinlen, durumu sindir, yeniden toparlan lütfen.
Öyle tabi negatife de hazırlamıştım kendimi ama zormuş yine de.
Canim uzulme dicem ama cok zor... donmus yumurtan varsa adetinle beraber tekrar basla... ben oyle yaptim hemen 2.ye baslamistim 2.de tuttuu...
İnşallah canım hiç umudum kalmadı ama hayırlısı Allah'tan nasip değilmiş.

Çıktı kızlar sonucum negatif umarım geri kalan hepinizin pozitif olur dualarım sizinle 🤲🏻
Canımsın üzülme demeyeceğim çünkü hepimiz bu yoldan geçiyoruz ve negatif sonuçla karşılaşınca hepimiz aynı tepkiyi veriyor ve aynı duyguları yaşıyoruz ve bugün üzülme duygularını sonuna kadar yaşa içine bastırma. Yeteri kadar ağla, yeteri kadar kız, yeteri kadar söylen. Boşalt kendini. Çünkü buna da ihtiyacımız var. Ama daha sonra topla kendini. Önüne bak ve kendini hazır hissettiğin zaman da donmuş embriyolarınla başla yeniden. Rabbim en yakında yüzünü güldürsün inşallah

Valla tebrik ederim nasıl dayandın 😂
İlk zamanlar dayanamıyordum ama 2 senedir negatifle karşılaşmaktan yorulduğum ve korktuğum için ya da yeri geldi silik çizgilerle boğuştuğum için artık bunları yaşamak istemiyorum direkt kan vererek kestirip atmak istiyorum. Doktorun dediği günden önce öğrenmiyorum uzun zamandır🥲

İlk zamanlar dayanamıyordum ama 2 senedir negatifle karşılaşmaktan yorulduğum ve korktuğum için ya da yeri geldi silik çizgilerle boğuştuğum için artık bunları yaşamak istemiyorum direkt kan vererek kestirip atmak istiyorum. Doktorun dediği günden önce öğrenmiyorum uzun zamandır🥲
Senin kaçıncı tüp bebek canım

Öyle tabi negatife de hazırlamıştım kendimi ama zormuş yine de.

İnşallah canım hiç umudum kalmadı ama hayırlısı Allah'tan nasip değilmiş.
Allah üzüldüğün yerden güldürsün en kısa zamanda Rabbim kolaylıkla geçirmeni nasip etsin bu süreci ve 2. Sağlıkla tutup sağlıkla doğsun 🩷

Çıktı kızlar sonucum negatif umarım geri kalan hepinizin pozitif olur dualarım sizinle 🤲🏻
Hiç canını sıkma en azından bak dondurulmuş embriyoların var tekrardan denersin inşallah olumlu sonuçlanır ben iki sene önce tüp bebek tedavisine başladım dokuz yumurtadan iki tanesi tek beşinci güne geldi ve ikisi bana transfer edilecekti hop bir baktık tüplerde sıvı birikimi vardı doktorum acil ameliyat önerdi laparoskopi ile tıkanmış tüplerin biri bağlandı diğeri açılmak üzere ameliyat oldum aradan üç ay geçti iki embriyo da transfer edildi ama ikisi de tutmadı daha sonra aradan iki sene geçti tekrardan tedaviye başladım o kadar problemle karşılaştım ki o kadar sorunla karşılaştım ki hem maddi hem manevi hem psikolojik Rabbim hepimize yardım etsin inşallah bu yola giren hiçbir kadının emeğini boşa çıkarmasın hiç canını sıkma dondurulmuş embriyolarla devam bir ay kafa dinle istersen sonra tekrardan dondurulmuşlarla devam et ama canını sıkma psikolojini bozma hakkında hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bu cuma günü yüzü suyu hürmetine Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Kızlar iğnelerden mi bilmiyorum ama bu son bir haftadır o kadar çok mide bulantılarım var ki o kadar çok halsizim dün akşam o
Ovitrelle vuruldum yarın opu olucak normal mi sizce böyle olmam yani bu kadar mide bulantısı karın ağrısı sık sık tuvalete çıkma transfer günüm daha belli değil ama

Kayıp yaşamışın ama ne güzel bir duyguda yaşamışın doğal yolla 🥹 Rabbim bu sefer yüzünü güldürsün sağlıkla doğsun büyütün amin 🥰🩷🩷
Kayıp yaşamadım kuzum yanlış anladın sanırım. Benim bir oğlum var Allah’ıma şükürler olsun. 2. Olsun kardeşi olsun diye uğraşıyoruz yıllardır olmuyor 🤲🏻

Lütfen üzme kendini hakkında hayırlısı olsun inşallah zamanı değilmiş demek ki aynı süreçlerden geçtiğimiz için o kadar iyi anlayabiliyorum ki seni. Benim de bu son şansım olursa olur olmazsa daha ne maddi ne manevi gücüm kaldı artık. Bizim de sınavımız bu 😕

Kayıp yaşamadım kuzum yanlış anladın sanırım. Benim bir oğlum var Allah’ıma şükürler olsun. 2. Olsun kardeşi olsun diye uğraşıyoruz yıllardır olmuyor 🤲🏻
Yaaa tövbe tövbe ay cok özür dilerim ben yanlış anlamışım maşallah SübhanAllah Rabbim bağışlasın annesi sağlıcakla olsun kardeşide 🥰🩷

Yaaa tövbe tövbe ay cok özür dilerim ben yanlış anlamışım maşallah SübhanAllah Rabbim bağışlasın annesi sağlıcakla olsun kardeşide 🥰🩷
Estagfrllah ne özürü canım benim olabilir yanlış anlamış olabilirsin sorun değil, amin inşallah güzel dileklerin ve duaların için çok teşekkür ederim 😍🤲🏻

X