2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım sen çok merak ediyordun bugün 9.günüm kan testimi verdim 90 çıktı :) cumartesi bi daha vericem artış için
Yaaaaa çeni severim çok çok çok sevindim. Allahım inşallah sağlıkla ilerlediğini görelim zaten pozitif haberleri beni çok mutlu ediyor kendim gibi seviniyorum duanı benim için de eksik etme olur mu

Kız elime sopa alır seni döverim ne ağlayıp kendini ve minnoşunu strese sokuyorsun sen. Rahatla otur dua et karnını sev olumlama yap enerjini yolla.
Döv kız döv valla hakediyorum. Ayy sorma sorma durmuyor gözyaşım. Yarın mutluluktan olur umarım
Kıyamam kuzum yapma ama böyle güzel düşün dualar et ❤❤
İnşallah canım ikimiz içinde hayırlısı olsun yarın.

Yaaaaa çeni severim çok çok çok sevindim. Allahım inşallah sağlıkla ilerlediğini görelim zaten pozitif haberleri beni çok mutlu ediyor kendim gibi seviniyorum duanı benim için de eksik etme olur mu
Etmem canım her kendim için dua ettiğimde hemen arkasına mutlaka geri kalan herkesi ekliyorum inşallah pozitif görürsün herkes görür bana da dua et cumartesi sonuç iki katı olsun :)

Etmem canım her kendim için dua ettiğimde hemen arkasına mutlaka geri kalan herkesi ekliyorum inşallah pozitif görürsün herkes görür bana da dua et cumartesi sonuç iki katı olsun :)
Tamamdır duam seninle inşallah katlanarak gider sonuçların. Rabbim biz bekleyenlere de görmeyi nasip eylesin inşallah

saol canım benim korkum hamilelikte biz ne yapıcaz

saol canım benim korkum hamilelikte biz ne yapıcaz
Ben sana bir şey diyim mi migren bana ilk hamileliğimin hediyesi ondan yadigar kaldı. Tam 2. Ayımda başladı Allah seni inandırsın 4. Ayın sonuna kadar her gün ama her gün hastanenin acilindeydim serumlar serumlar. Tabi sadece parol vurabiliyorlar. O da ne fayda. Beynim zonklardı. Ağlardım artık dayanamazdım. Her gün günde 3-4 atak üst üste gelirdi ya. Allahım inşallah olmaz olmasın ama hormonlar tetikliyor maalesef

canım sayıya takılma benim 13 yumurtam toplandı 4 tanesi donduruldu yani önemli olan kalitesi ve döllenen embriyonun ilerlemesi bir tane sağlıklı embriyo bizi anne yapmaya yeter

Benim tedavim bu sekilde oldu bende dusuk over rezervi var klomenle buyuttuk cumartesi de opu olacak dort yumurtayla basladik 3 goruldu fakat biri 10 mm yetismeyecek 2 toplanacak gibi. Ben igne kullanmaya hazirlamistim kendimi ama amh düsük oldugu icin doktor ne kadar zorlasak da faydası olmayacak fikrinde…

Ay teşekkür ederim içim az da olsa rahatladı sanırım arkadaşlarda sizde çok haklısınız iyi doktor şart tabi kesinlikle doğru başka konuda pko yüzünden 3-4 doktor değiştirmişliğim var iyi doktor konusunda kesinlikle hemfikirim herkesin bedeni de farklı bünyeler tabi ohss konusunda doktor da çok ciddi şekilde kesinlikle olunur deyince demek baya bilinç altı ettim inşallah iyi gider tedaviniz sağlıklı hayırlı bir evlat kucağınıza alırsınız

Amin inşallah hepimiz hayırlı, sağlıklı, mutlu, başarılı, güzel bebeklerimizi kucaklarımıza alalım en kısa zamanda

Anladım canım hayırlısı olsun doktorlar diyor yeterki bitane kaliteli bir yumurta birtane canlı sperm hücresi bulunsun onunla bile olur diyorlar sakın üzme kendini bende aslında bu şekilde istiyorum pko var işte bende hani ohss riski ortadan kalkar rahat olurum diye düşündüm ama demek ki haplarla az yumurta elde ediliyor çoğu kişiye az yumurta rezervi yüzünden femara veya klomenle tüp bebek yapıyorlarmış anladığım o benim bu konuda.. ben mesela pko yüzünden çok yumurtaya sahibim ama hepsi kaliteli olmuyor tabi ama klomen veya Femara ile baya baya yumurtalar büyüyor mesela 5-6 tane birden gürleştiği oluyor bazen daha fazla yumurta bile gördüğümüz oldu ..Allah karşımıza iyi merkezler doktorlar çıkarsın kimsenin emeği çöpe gitmesin inşallah şeninde gönlüne göre olur rabbim burda bütün arkadaşlara yardımcı olsun

ayyyy ben şimdi naneyi yemedim mi hahahahah allah yardımcımız olsun canım bizimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…