2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İnşallah güzel gitmiştir tedaviniz teşekkür ederim canım korkuyorum baya açıkçası biri daha yazmıştı ciğerlerinde su felan mı toplanmış ne öyle bişey doktorum da öyle deyince baya ürktüm açıkçası Femara ve klomenle de olabileceğini söyledi ama detay yok tabi
Ben 30 yaşındayım, çok küçükken doktor hatası yüzünden bi iğneden sonra bacağımı bi süre hissetmedim. Sonra geçti ama bende dehşet bi travmaydı iğneler. Hatta kasında tüp bebeğe başladığımızda buraya kaydolup attığım sanırım ilk yorum iğne korkumla alakalıydı. Gerçekten uykularım kaçıyordu korkudan… ama daha 20 dk önce kendime iğne yaptım eşim şu an evde olmadığı için ve inanın öyle bi alışmışım ki çok normal şekilde yaptım bitti saniyeler içinde.
Elbette olumsuz şeyler yaşanabilir ama arkadaşların dediği gibi tecrübeli bir doktorunuz olursa her sorunun üstesinden gelirsiniz. Dünyada belki yüz binlerce kadın bizim gibi bu yollardan geçiyor. Korkmayın, her şeyin üstesinden geliriz biz ☺️💕🌸

acillik oldum bugün baş ağrısından migren dediler ağrı kesici verdiler serumla şimdi biraz rahatladım
Allah o migreni bildiği gibi etsin. Bende de var. Semi o kadar iyi anlıyorum ki insanın kafasını alıp duvarlara vurası geliyor ki öyle de yapıyorum. Hiçbir şey fayda etmiyor ben de tutunca hep acillik olurum Allahım şifanı versin kardeşim çok geçmiş olsun bir an önce toparlarsın inşallah

Ben o kadar sıkışıktım ki 5 dk sonra tuvalete koştum… ilkinde yarım saat yatmıştım olumsuz oldu bu sefer de takmadım kafaya 😄 ama bunu okuyunca biraz korktum umarım kötü bi şeye sebep olmamışımdır 🙇🏻‍♀️
Bende 15 dk sonra wc ye kosmustum sanirim bebeklerimi isedim diye de espri yapmistim. Okadar tutmayacagina emindimki ilki tutmadi. 2.dede wc ye gittim ama bu sefer tuttu inanmidtim tutacagina 🫣

Allah o migreni bildiği gibi etsin. Bende de var. Semi o kadar iyi anlıyorum ki insanın kafasını alıp duvarlara vurası geliyor ki öyle de yapıyorum. Hiçbir şey fayda etmiyor ben de tutunca hep acillik olurum Allahım şifanı versin kardeşim çok geçmiş olsun bir an önce toparlarsın inşallah
2 mazejik icip yarim saat uyusam hic biseyim kalmazdi ama analik varya analik :))

2 mazejik icip yarim saat uyusam hic biseyim kalmazdi ama analik varya analik :))
Majezik falan kesiyorsa iyi tutunca benim dünyam kararıyor hiçbir şey fayda etmiyor kafam eğilirken kafamla beraber tonlarca ağırlık yere düşüyor gibi oluyor. Hele o zonklama zonk zonk zonk. Sonra mideme vuruyor ağrı istifra ede ede kendimden geçiyorum. Ay çok andım inşallah gelmez uyuz migren

X