2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benim ilk transferim 5. Gün 5ab kaliteydi. Benim tutmadı kimyasal oldu ama grupta 3. Gün embriyosu olanlar tuttu… yani gün ve kalite göreceli şeyler. O ayki duruma, kişiye, bünyeye göre değişiyor hiç üzülmeyin 3. Gün de gayet güzel tutuyor ☺️♥️
canımm umarım tutar iki embriyo koyulcak bide umarım tutarlar çok heyecanlıyım rabbim kimseyi bekletmesin ❤️

canım benim 4 tane üçüncü gün embriyosu iyi kalite doktor hiç riske atmamış dondurmuş arkadan gelen 2 tane vardı 6. güne kadar takip ettiler ama doktorun istediği gelişim gösterilmedi diye dondurmamışlar onları elimde sadece 3. gün embriyosu var ki bize piezzo yöntemi uygulandı doktor eşimin probleminden dolayı böyle olduğunu söyledi ama ben 3. gün embriyosu tutmaz diye korkuyorum şimdi de 🥺🥺
Anladım canım ya neler beler var hiçbiri hakkında çok bilgim yok. Mesela piezzo yöntemi nedir? Hiç belli olmaz canım 3. Gün embriyosu tutup 5. Gün tutmayan da gördük okuduk buralarda. O yüzden bir yerden sonra nasip işi

Anladım canım ya neler beler var hiçbiri hakkında çok bilgim yok. Mesela piezzo yöntemi nedir? Hiç belli olmaz canım 3. Gün embriyosu tutup 5. Gün tutmayan da gördük okuduk buralarda. O yüzden bir yerden sonra nasip işi
dölleme işleminden sonra elektrik veriliyormuş yumurta zarını hemen açsın sperm enerji kaybı yaşamasın diye anladığım bu doktor bu yöntemi önermişti umarım sonu güzel biter 🥺🥺

dölleme işleminden sonra elektrik veriliyormuş yumurta zarını hemen açsın sperm enerji kaybı yaşamasın diye anladığım bu doktor bu yöntemi önermişti umarım sonu güzel biter 🥺🥺
Anladım canım. Allahım aslında tıp ve teknoloji nasıl ilerlemiş işin içine girdikten sonra anlıyoruz. İnşallah güzel olur her şey 🤲🏻

Hep ayni merkezde verdim. Simdi merak ettigim cift emriyoydu. Ilk beta dusuk gelince tek olabilir demislerdi simdi tekmi ciftmi merakim basladi 🫣🫣
Canım doktorlar beta ile çift mi tek mi belli olmaz, transferin 20. Günü kese ile belli olur diyorlar.
eşimde sorun olsa bile de karşılamıyor mu?
Evet canım sorun kimde faketmiyor. Sizin çocuğunuz var mı ?
bende bilemedim ama yan etkilerinde yazıyor başka da bişey aklıma gelmiyor her gün ağrıyo çünkü
Canım her ilacin yan etkisi farklı herheste. Bol bol su iç, yan etkiyi azaltır inşallah.
Benim de ağrıyor bugün, çok siddetlenirse parol icecegim

Canım doktorlar beta ile çift mi tek mi belli olmaz, transferin 20. Günü kese ile belli olur diyorlar.

Evet canım sorun kimde faketmiyor. Sizin çocuğunuz var mı ?

Canım her ilacin yan etkisi farklı herheste. Bol bol su iç, yan etkiyi azaltır inşallah.
Benim de ağrıyor bugün, çok siddetlenirse parol icecegim
içiyorum kuşum aman sonu güzel olsunda ağrısın başım önemli değil 😊

Ilki tutmayinca belki vucut emriyoyu zararli madde olarak gorup disari atabiliyomus o yuzden bagisiklik engelleyici kullandim. Kan sulandiricida sanirim tutunma daha kolay olsun diye eklendi. Ben trabzonda ozel hastanede tedavi gordum kenan topcu doktorum.
Tamam canım inşallah güzel haberler alırsın 😘 birde limonlu su diyorlar bu la alakalı bir bilgin var mı o da kan sulandırıyor ya

Benim de 13 toplandı 7 sine işlem yapıldı 6 sı döllendi. 2 tanesi 5. Güne ulaştı. Birini dondurduk biri transfer oldu. Acaba niye böyle az oldu diye düşünüyorum
Benim de öyleydi 11 tane toplandı 9’u işleme alındı 5 güne 2 tane geldi 4aa- 3aa ikisi de iki ay donduruldu 2 adet bittikten sonra 4aa transfer edildi tutundu çok şükür

Benim de öyleydi 11 tane toplandı 9’u işleme alındı 5 güne 2 tane geldi 4aa- 3aa ikisi de iki ay donduruldu 2 adet bittikten sonra 4aa transfer edildi tutundu çok şükür
Benimki taze transfer oldu. Çok sevindim,İnşallah benimki de seninki gibi tutunur amin 🤲🏻

X