2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

merhaba
transfer günü ile ilgili aşağıdaki şekilde bilgilendirme mesajı geldi , aklıma takılan bişey var parfüm , krem vs . bu kadar etkili mi ? bu süreçte buna dikkat eden oldu mu? başka önerileriniz dikkat ettikleriniz var mı transfere giderken ?

sevgiler

🍀TRANSFER SABAHI RUTİN İLAÇLARINIZI KULLANINIZ.
🍀TRANSFERE TOK GELEBİLİRSİNİZ.
🍀AZ İDRARA SIKIŞIKLIĞI İLE GELİNİZ.(3 BARDAK SU İÇEREK)
🍀TRANSFERDEN BİR SAAT ÖNCE KLINİKTE OLMALISINIZ.
🍀TRANSFER GÜNÜ KOKULU HERHANGİ BİR ŞEY KULLANMAMLISINIZ .(PARFÜM ,KREM VS.)
🍀TRANSFERE GELİRKEN KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ BÜTÜN İLAÇLARI YANINIZDA BULUNDURMALISINIZ .

merhaba
transfer günü ile ilgili aşağıdaki şekilde bilgilendirme mesajı geldi , aklıma takılan bişey var parfüm , krem vs . bu kadar etkili mi ? bu süreçte buna dikkat eden oldu mu? başka önerileriniz dikkat ettikleriniz var mı transfere giderken ?

sevgiler

🍀TRANSFERE GELİRKEN KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ BÜTÜN İLAÇLARI YANINIZDA BULUNDURMALISINIZ .
Benim yaptirdigim yerde transfer odasina giriste levhada yaziyordu kesinlikle krem parfum deodorant kullanmayiniz diye. Transfer sonrasi yapilmayacaklar listesini sayarken ordada soyluyorlar parfum kullanmayin diye

kızlar bir şey sorucam estrofem sizde baş ağrısı yapıyor mu benim içtiğimden beri geçmeyen bir baş ağrım var çok şiddetli değil ama geçmiyor da
Transfer oldunuzmu esrofem bende baş ağrısı yapmadı günde 4 tane alıyorum ama transfer olup yatmaya başlayınca benimde başım ağrımaya başladı yatmaktan olabilir yada transfer olduysanuz tutunma belirtiside diyo kimi

Benim yaptirdigim yerde transfer odasina giriste levhada yaziyordu kesinlikle krem parfum deodorant kullanmayiniz diye. Transfer sonrasi yapilmayacaklar listesini sayarken ordada soyluyorlar parfum kullanmayin diye
yani o kadar etkili ise acaba süreç boyunca mı dikkat etmeliydik ? duş jelleri şampuanlar kremler rollonlar hepsini bolca kullandım açıkçası o yüzden tedirgin oldum

çooook az kaldı ayyy iyi dayandın valla ben 10 tane gebelik testi söyledim hem korkuyorum yaparım negatif çıkar diye hemde dayanamam diye düşünüyorum 😂
Biliyor musun ev test dolu, hepsi dolapta. Ama bir tane bile alıp yapmadım ve yapmayacağım. Çünkü bir süre sonra teste dokunmaya korkuyor oluyor insan🙈 negatif çıkıp yıkıma uğratma olayına girmek istemiyorum. En azından böyle umudum oluyor. Pazar direkt kan veririm. Şak diye sonucu öğrenirim. Hayırlısı 😁

Kızlar ben sabah test verdim. 17 çıktı değerim büyük ihtimalle kimyasal gebelik oldu. İnşallah sizinkiler güzel sonuçlanır 💕
Hadi ya. Üzüldüm bak şimdi. Senden umutluydum ben. Allahım hayırlısını versin ne diyelim inşallah enn kısa sürede pozitif görürsün canım 🤲🏻

merhaba

sevgiler

Evet bir gün önce duş alıp kokulardan arınıp gelin denmişti

Transfer oldunuzmu esrofem bende baş ağrısı yapmadı günde 4 tane alıyorum ama transfer olup yatmaya başlayınca benimde başım ağrımaya başladı yatmaktan olabilir yada transfer olduysanuz tutunma belirtiside diyo kimi
Bende hic bas agrisi yapmadi nerdeyse mayistan beri gunde 3 tane iciyorum. Pozitifi ogrendim gunum normalde adet tarihime 1 gun kalmisti. Adet migrenim tuttu ilacta icemedim sabahi sabah ettim en son soguk suda saatlerce kafami islattim oyle gecti

X