2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ben de bugun kontrole gittim 4 yumurtamdan ikisi olgunlasmis biri 22 digeri 18 mm. Kalite olarak baya begendigini soyledi Aygul Hoca ama icim biraz buruk tabi sayi az oldugu icin. Dollenme olursa bu ay transfer olur mu kızlar sizce?

Transfer oldunuzmu esrofem bende baş ağrısı yapmadı günde 4 tane alıyorum ama transfer olup yatmaya başlayınca benimde başım ağrımaya başladı yatmaktan olabilir yada transfer olduysanuz tutunma belirtiside diyo kimi
yok canım daha olmadım transfer ama benim bünyemle alakalı bence çünkü aşılama olduğumda progestan içerken bayılıyodum resmen sanırım benim bünyem de çok yan etki yapıyor ilaçlar hiç ağrım sızım olmadı benim ama ilaçlar mahfetti ama az kaldı geçicek 🙏🏼🙏🏼

Biliyor musun ev test dolu, hepsi dolapta. Ama bir tane bile alıp yapmadım ve yapmayacağım. Çünkü bir süre sonra teste dokunmaya korkuyor oluyor insan🙈 negatif çıkıp yıkıma uğratma olayına girmek istemiyorum. En azından böyle umudum oluyor. Pazar direkt kan veririm. Şak diye sonucu öğrenirim. Hayırlısı 😁
ben kan vermeye de korkuyorum şimdi hiç pozitif görmedim ki hayatım boyunca 😂😂 diyorum eşimi negatif olsa ne yapıcam ya da pozitif çıkarsa ne tepki vericem bilmiyorum 😂 ikisinden de korkuyorum en iyisi öğrenmemekk 😂😂

Ben de bugun kontrole gittim 4 yumurtamdan ikisi olgunlasmis biri 22 digeri 18 mm. Kalite olarak baya begendigini soyledi Aygul Hoca ama icim biraz buruk tabi sayi az oldugu icin. Dollenme olursa bu ay transfer olur mu kızlar sizce
Olsun kaliteli olmaları en önemli olan inşallah çok güzel embriyolar oluştururlar 🙏🏻 taze veya donmuş olması da genelde doktorun çalışma şekline göre değişiyor mesela benim doktorum genelde donmuş yapıyor. Direkt donmuş yaparız demişti. Ben de öyle istemiştim ama belki siz isterseniz taze yapar doktorunuz ☺️

Ben de bugun kontrole gittim 4 yumurtamdan ikisi olgunlasmis biri 22 digeri 18 mm. Kalite olarak baya begendigini soyledi Aygul Hoca ama icim biraz buruk tabi sayi az oldugu icin. Dollenme olursa bu ay transfer olur mu kızlar sizce?
canım sayıya takılma benim 13 yumurtam toplandı 4 tanesi donduruldu yani önemli olan kalitesi ve döllenen embriyonun ilerlemesi bir tane sağlıklı embriyo bizi anne yapmaya yeter ❤️

ben kan vermeye de korkuyorum şimdi hiç pozitif görmedim ki hayatım boyunca 😂😂 diyorum eşimi negatif olsa ne yapıcam ya da pozitif çıkarsa ne tepki vericem bilmiyorum 😂 ikisinden de korkuyorum en iyisi öğrenmemekk 😂😂
Aynen ya kan vermeye dahi korkuyorum aslında. O günün hem gelmesini istiyorum hem de sonucu öğrenmekten korkuyorum. Allahım pozitifler görmeyi nasip etsin ne diyelim 🥹🥹🤲🏻

canım sayıya takılma benim 13 yumurtam toplandı 4 tanesi donduruldu yani önemli olan kalitesi ve döllenen embriyonun ilerlemesi bir tane sağlıklı embriyo bizi anne yapmaya yeter ❤️
Benim de 13 toplandı 7 sine işlem yapıldı 6 sı döllendi. 2 tanesi 5. Güne ulaştı. Birini dondurduk biri transfer oldu. Acaba niye böyle az oldu diye düşünüyorum

Benim de 13 toplandı 7 sine işlem yapıldı 6 sı döllendi. 2 tanesi 5. Güne ulaştı. Birini dondurduk biri transfer oldu. Acaba niye böyle az oldu diye düşünüyorum
canım benim 4 tane üçüncü gün embriyosu iyi kalite doktor hiç riske atmamış dondurmuş arkadan gelen 2 tane vardı 6. güne kadar takip ettiler ama doktorun istediği gelişim gösterilmedi diye dondurmamışlar onları elimde sadece 3. gün embriyosu var ki bize piezzo yöntemi uygulandı doktor eşimin probleminden dolayı böyle olduğunu söyledi ama ben 3. gün embriyosu tutmaz diye korkuyorum şimdi de 🥺🥺

Sağolasın canım. Bir de daha önce 5 yıl önce opu işlemi olmuştum böyle olmamıştı. Doktorum beni tanıyor bu tedaviye başlar başlamaz 2. Adetinde transfer yapacağız dedi. Sizin de öyle mi olacak
Her opuda farklı oluyor demek ki vücut farklı tepki verebiliyor. Ben opudan sonraki ilk adette gideceğim ama şuan 13. gündeyim hala adet olmadım bekliyorum 😶

Merhaba canım ciddi rahatsızlık veriyorsa bir doktora görün derim ohss riskine karşılık sen önlemini al
kızlar bir şey sorucam estrofem sizde baş ağrısı yapıyor mu benim içtiğimden beri geçmeyen bir baş ağrım var çok şiddetli değil ama geçmiyor da
Evet kesinlikle baş ağrısı yapıyor sebebi kanı yoğunlaştırması kan sulandırıcı kullanıyosanız bir kaç güne geçer

Evet kesinlikle baş ağrısı yapıyor sebebi kanı yoğunlaştırması kan sulandırıcı kullanıyosanız bir kaç güne geçer
kullanıyorum canım estrofem sabah içiyorum gece kan sulandırıcı içiyorum acaba kan sulandırıcıyı erken saate mi alsam ne yapsam bilemedim birde benim doktorum ilk ğç gün bir tane iç dedi sonraki iç gün aynı anda iki tane sonra aynı anda üç tane sonra 10 gün sonra muayeneye gel dedi herkes sabah öğle akşam içiyor ya ona da bi şaşırdım

canım benim 4 tane üçüncü gün embriyosu iyi kalite doktor hiç riske atmamış dondurmuş arkadan gelen 2 tane vardı 6. güne kadar takip ettiler ama doktorun istediği gelişim gösterilmedi diye dondurmamışlar onları elimde sadece 3. gün embriyosu var ki bize piezzo yöntemi uygulandı doktor eşimin probleminden dolayı böyle olduğunu söyledi ama ben 3. gün embriyosu tutmaz diye korkuyorum şimdi de 🥺🥺
Benim ilk transferim 5. Gün 5ab kaliteydi. Benim tutmadı kimyasal oldu ama grupta 3. Gün embriyosu olanlar tuttu… yani gün ve kalite göreceli şeyler. O ayki duruma, kişiye, bünyeye göre değişiyor hiç üzülmeyin 3. Gün de gayet güzel tutuyor ☺️♥️

X