2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Yaaa benimde 4a kalite insallah tuttururuz. Ben hala adet olmadim ya opudan sonra. Sizin adet gecikmismiydi
Ben 18 kasımda olmuştum opu 23 ünde adet oldum benim bayağı erken gelmişti ondan önceki adetim 10 kasımda bitmişti düşünün yani 4aa kaliteydi benim de embriyom tutundu çok şükür

Ne dicem dün akşam tartıda 62.5 gördüm dedim ya. Sabah tartıldım 60.3 yani bildiğiniz 2.5 kilosu suymuş. Deli gibi su içiyorum😂 sabaha kadar tuvalete gidiyorum var mı benim gibi manyak. Ben normalde de suyu seven biriydim doktor 3 litrenin altına düşme dediğinden beri yardırdım sanırım. Dün moralim bozuldu tartılınca dedim bu kadar da kilo almış olamam yani. Bu arada normal kilom 58 falan benim. Ben 60ın da ilaçlardan kaynaklı ödem topladığımı düşünüyorum. Neyse halledicez sporla falan. Yeter ki pozitif görelim melisaa93 melisaa93 Safransari Safransari flowers35 flowers35 @Mother Night
Ay evet ilaçların etkisiyle vücut 2-3 kilo ödem tutabiliyor ☺️ Bak ne güzel hemen atmışın. Eee kaç gün kaldı 🥰

Kızlar bende bugün biraz normale dönüyorum
Transferin 4. Günü. Hastane işimiz var, ordan minik bir AVM türü.
Yatmaktan belim ağrıdı. Ki hep yatmadım, sabah 6 da uyandigim için öğlenleri 2-3 saatlik uykum oldu.

Kızlar bende bugün biraz normale dönüyorum
Transferin 4. Günü. Hastane işimiz var, ordan minik bir AVM türü.
Yatmaktan belim ağrıdı. Ki hep yatmadım, sabah 6 da uyandigim için öğlenleri 2-3 saatlik uykum oldu.
Ben de fırsat bulabilsem artık dışarı çıkmak istiyorum gerçekten. Sürekli evde olmak insanı strese sokuyor. En iyisini yapıyorsun. Yorulursan dinlenirsin zaten🌸

Canım Ocak ayında 130 du ortalama Şimdi daha pahalıdır.
3. Deneme benim. Bunda transfer parası ödedik sadece 31 bin.
Senin donmuş embriyo var mıydı ?
anladım canım çok sağol maalesef yok dondurulmuş ya 4 taneydi 2-2 transfer oldum o yüzden en baştan başlamaya cesaret edemiyorum pek hala bakalım nasip kısmet

kızlar merhaba bende pco var ve hipotroid var 1.tüpbebek denememde kimyasal gebelik oldu 2.tüpbebek denememde çok şükür kızımı kucağıma aldım şuan 2 yaşında yaşım 28 kızıma kardeş düşünmeye başladım bu seneki fiyatları çok merak ediyorum benim 2.si başarılı olduğu için de 3.yü devlet karşılamıyor bilgisi olan bana ortalama bir rakam söyleyebilir mi? ayrıca kimse umutsuzluğa kapılmasın ve hep pozitif düşünsün ben 5yıl sonra hamile kaldım çok şükür Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu anne olmak çok güzel
Yeni bi arkadaşım sıfıedan başkadı tüp bebek tedavisine 200 bin kredi çektim hepsi bitti dedi ben sadece dondurulmuş emriyo transferi için 35 bin harcadım fiyatlar uçmuş

😭😭

Eklentiler

• IMG-20240710-WA0001.jpeg
    IMG-20240710-WA0001.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 44
Testlerini bizimle paylaşır mısın 🥰 herhangi bir belirti yaşamış mıydın🌸 inşallah sağlıkla tutunur bebişin canım 🥰
Ben normalde de adetimi sancılı ağrılı olan biri değilim. Ama 4. Ve 5. Gün kasıklarımda batma ve kasılma hissettim. Bir de bununla ilgilisi var mı bilmem ama ayaklarım aşırı üşüdü. Çorap giydim fön makinesiyle ısıttım o derece. Normalde üşümem kolay kolay. İnşallah vardır ne diyelim 🙏🏻

X