2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Yaa sonuclarını yazsanız merak ettim. Yumurta kalıtenız kactı genetık teste gıttı mı benım 5.gun 4a kalıte bı tane yumurta m var tutar degıl mı rahım duvarıda ıyıyse tutar artık heralde ınsallah

kızlar bugün regl oldum doktorum yarın sabah gel dedi süreç nasıl ilerlicek regl ikinci günü yine kan vericek miyim transfer ortalama kaç gün sonra oluyor

Kızlar ben bu ay tüp bebek sürecine başlıcam bu hafta içinde hayırlısı ile çalışıyorum nöbetlerim oluyo bu ay arkadaşlarımla nöbetlerimi halledicez de öbür ay çok sıkı çalışıcaz bu ay rahat olacak benim için. Yani hayırlısı ile olursa bu ay taze transfer olur mu ki? Bu ay inşallah hayırlısı ile transferim olur. Sizin nasıl oldu, taze olanlar neye göre taze transfer oldu, öbür aya kalanlar neden öbür aya kaldı bunu doktor mu belirliyor? Bana bilgi verir misiniz kızlar

Yumurta toplanmasına göre doktor karar veriyor. Eğer çok yumurta toplanıp rahim hasar almışsa bir iki ay rahim dinlendirme yapılıyor.
Ama toplanan yumurta 1-2 civarı ise taze transfer yapılıyor

Yumurta toplanmasına göre doktor karar veriyor. Eğer çok yumurta toplanıp rahim hasar almışsa bir iki ay rahim dinlendirme yapılıyor.
Ama toplanan yumurta 1-2 civarı ise taze transfer yapılıyor
1-2 değil benim yumurtam 12-13 çıkar foliküllerimi görmüştüm geçen ay. Taze transfer olanlar yumurta sayınız kaçtı

1-2 değil benim yumurtam 12-13 çıkar foliküllerimi görmüştüm geçen ay. Taze transfer olanlar yumurta sayınız kaçtı
Benim 13 yumurta toplandı, 6 sı döllendi, 2 tanesi 5. Güne ulaştı. Bir tanesini taze transfer oldum. Diğerini dondurduk. Rahim hazır diye sanırım bekletme gereği duymadı doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…