2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Hayırlı olsun canım trasferin inşallah güzel haberlerle gelirsin buraya ufak tefek şeylerle stres yapma kendine hiç birşey olmaz güzel haberlerle gel buraya

Hayırlı olsun canım trasferin inşallah güzel haberlerle gelirsin buraya ufak tefek şeylerle stres yapma kendine hiç birşey olmaz güzel haberlerle gel buraya
Amin canım benim çok teşekkür ederim çok sağ olasın desteğin için. İnşallah 10 gün geçerse güzel haberlerle gelişme şöyle

Merhaba herkese Gonal ı her akşam 7 de vuruyoruz ama bugün 2-3 saat önce dışarı çıkmam gerekiyor yanımda buzla taşısam gittiği yerde kullansam olur değil mi? Böyle yapan var mı acaba aramızda?

Merhaba herkese Gonal ı her akşam 7 de vuruyoruz ama bugün 2-3 saat önce dışarı çıkmam gerekiyor yanımda buzla taşısam gittiği yerde kullansam olur değil mi? Böyle yapan var mı acaba aramızda?
Beeen çalıştığım için sürekli öyle yapmak zorunda kaldım korkma bir şey olmaz. Soğuk zincir bozulmasın yeter.

Bugün çok depresif uyandım.
Sürekli negatif sonuç aldığımı gördüm rüyamda. O kadar çok ağladım ki bugün Hakkımızda hayırlısı olsun sonuç gününe kadar sağ çıkabilirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…