2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benim henüz belli değil olursa taze transfer olacak donmuş embriyom yok yani ama büyük ihtimalle 3.gün embriyosu olur ege üniversitesi hastanesi genelde 3.gün embriyo transferi yapıyor.
Anladım canım benim var ama diğerlerinin kalitesi çok iyi değil. İnşallah tekte tutar hepimizin ki de bu ay mucize ay olsun ve burdaki isteyen herkesin istediği olsun 🥲🥲

fnd_50 fnd_50 çıktın mı nasıl geçti naptın. Kendine gelince dön bize tamam mı 👯
kızlar ben anca girdim buraya. Çok şükür transferim gerçekleşti 🥹 iki tanesi 5. Güne ulaşmış. Bir tanesini transfer ettirdik bir tanesini dondurduk🤲🏻❤️ işlem basit ama cidden şu idrar olayı geriyor insanı. Transferim olduktan sonra odaya aldılar iki saat yatırdılar kaldırmadılar. Allahım inşallah pozitif haberleri alırız🤲🏻❤️ yolda arabayla tümsekten geçerken karnım çok sallandı bir şey olmaz dimi😢🥲 ben başladım yandık😁 Safransari Safransari Papatyamaviss Papatyamaviss imagination forever imagination forever melegim can melegim can IADK IADK melisaa93 melisaa93 ya unuttuğum kim varsa🥹

kızlar ben anca girdim buraya. Çok şükür transferim gerçekleşti 🥹 iki tanesi 5. Güne ulaşmış. Bir tanesini transfer ettirdik bir tanesini dondurduk🤲🏻❤️ işlem basit ama cidden şu idrar olayı geriyor insanı. Transferim olduktan sonra odaya aldılar iki saat yatırdılar kaldırmadılar. Allahım inşallah pozitif haberleri alırız🤲🏻❤️ yolda arabayla tümsekten geçerken karnım çok sallandı bir şey olmaz dimi😢🥲 ben başladım yandık😁 Safransari Safransari Papatyamaviss Papatyamaviss imagination forever imagination forever ya unuttuğum kim varsa🥹
Hıc bısey olmaz bak bugun bende guzel haberı aldım🥹🥰❤️❤️bebısın senınde karnında şuanda..bu 10 gun dıkkat et ama kendıne senınde guzel haberlerını beklıyorum dort gozle🥰❤️

kızlar ben anca girdim buraya. Çok şükür transferim gerçekleşti 🥹 iki tanesi 5. Güne ulaşmış. Bir tanesini transfer ettirdik bir tanesini dondurduk🤲🏻❤️ işlem basit ama cidden şu idrar olayı geriyor insanı. Transferim olduktan sonra odaya aldılar iki saat yatırdılar kaldırmadılar. Allahım inşallah pozitif haberleri alırız🤲🏻❤️ yolda arabayla tümsekten geçerken karnım çok sallandı bir şey olmaz dimi😢🥲 ben başladım yandık😁 Safransari Safransari Papatyamaviss Papatyamaviss imagination forever imagination forever melegim can melegim can IADK IADK melisaa93 melisaa93 ya unuttuğum kim varsa🥹
Çok şükür kuzum çok güzel haberler gelmeye başladı ben çok inanıyorum pozitif olacak bebegin seninle hiç korkma hiç bişe olmaz allahım öyle bir koruyor ki bilemezsin güzel haberlerin devamı hep gelsin inşallah 💕💕💕

Ayy ben de eşime sürekli aynısını dedim çok salladın çukurlara doğru düzgün girsene deyip durdum. 😅 Çok mu ayakta kaldım az mı kaldım çok mu su içtim az mı içtim oyy oyy test günü gelmeden rahat edemiycez bence Allah yardımcımız olsun balım 🥲

Gözün aydın atlattın ama sağlıkla büyüsün güzellikle yerleşsin tutunsun miniğin 🥰😍

Hıc bısey olmaz bak bugun bende guzel haberı aldım🥹🥰❤️❤️bebısın senınde karnında şuanda..bu 10 gun dıkkat et ama kendıne senınde guzel haberlerını beklıyorum dort gozle🥰❤️

Çok şükür kuzum çok güzel haberler gelmeye başladı ben çok inanıyorum pozitif olacak bebegin seninle hiç korkma hiç bişe olmaz allahım öyle bir koruyor ki bilemezsin güzel haberlerin devamı hep gelsin inşallah 💕💕💕
İnşallah canlarım benim inşallah Allahım emeklerimizi geri çevirmesin inşallah 🤲🏻🥹😍

Ayy ben de eşime sürekli aynısını dedim çok salladın çukurlara doğru düzgün girsene deyip durdum. 😅 Çok mu ayakta kaldım az mı kaldım çok mu su içtim az mı içtim oyy oyy test günü gelmeden rahat edemiycez bence Allah yardımcımız olsun balım 🥲

Gözün aydın atlattın ama sağlıkla büyüsün güzellikle yerleşsin tutunsun miniğin 🥰😍
Ya hahah analık yükleniyor işte🥹 ben de hep aynıyım. Ya şimdi kan sulandırıcı iğneyi göbekten yaptım sana vermiş miydi acayip yakıyor yanıyor resmen alev alev ya yaraya tuz basmış gibi valla. Gerçekten şu test günü gelseydi🤲🏻

Ya hahah analık yükleniyor işte🥹 ben de hep aynıyım. Ya şimdi kan sulandırıcı iğneyi göbekten yaptım sana vermiş miydi acayip yakıyor yanıyor resmen alev alev ya yaraya tuz basmış gibi valla. Gerçekten şu test günü gelseydi🤲🏻
Ayy kıyamam 🥺 yok ben coraspirin kullanıyordum kan sulandırıcı olarak ona devam ediyorum hala.ilaçlarıma hiç ekleme yapmadı.

Transfer haberleri ile dolmaya başladı grup🥳🥳🥳 pozitif ile devam edicez inşallah 🙏❤hayırlısı olsun kuzum sım sıkı tutunsun minnoşum🥰

CNimmmmm hayirlisiyla.kucagina al inşallah minnosu
Geriye donmuş embriyo kalması inan bu süreci çok daha kolay geçirmeyi sagliyor. Dönmüş embriyin kalmasina da sevindim olumsuz duruma karşı.
Eşin de bu dönem evde yanında kalabilse, daha dikkatli olursun evde.

Kızlar progestan fitili tek tek mi yapiyorsunuz.
Ben 4 taneyi gün içine bolerken zorlaniyorum. Sabah 2 akşam 2 olsa daha rahat gececek

Ah benim minik kelebeğim güzelce yuvasına uçmak üzere yer edinsin inşallah ♥️ O kadar gönülden bekliyorum ki güzel haberlerini 🤲🏼

CNimmmmm hayirlisiyla.kucagina al inşallah minnosu
Geriye donmuş embriyo kalması inan bu süreci çok daha kolay geçirmeyi sagliyor. Dönmüş embriyin kalmasina da sevindim olumsuz duruma karşı.
Eşin de bu dönem evde yanında kalabilse, daha dikkatli olursun evde.
Çok teşekkür ederim canım benim Şuan heyecanla bekliyorum artık🤲🏻 inşallah sen de güzelce transferini ol beraber bekleyelim🥹 Eşimin evde yanımda kalması mümkün değil canım maalesef askeri personel. Zaten şu tüp bebek sürecinde gidip gelirken bile yüreğim hop oturdu hop kalktı gidemezsek bir şey olursa izin alamazsak vs diye.

X