2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhabalar 29 Temmuzda 5. Gün 2 embriyo transferi oldum transferden 9. Gün sonra beta verdim sonu 600 geldi. 2 gün sonra yine kan verdim sonuç 1600 geldi. Değerler çok yüksek değil mi kızlar herkes 50 100 iken benim niye böyle

Öncelikle herkesin değeri aynı değil. Yüksek çıkan da var düşük öğrenen de. Ayrıca iki embriyo transferi olmuşsunuz ikiz gibi değerler. Normal yani. Hem ne yüksek o kadar iyi hayırlı olsun

Merhaba kızlar daha önce yazmıştım 11. Gün değerim 288, 13. Gün değerim 538 geldi doktorumuz artışın gayet iyi olduğunu 14 gün sonra ultrasonda bakılacağını söyledi. 21 ağustosa randevu aldım, ancak evhamlı bir manyak olduğum için içim içimi yiyor. 10 gün nasıl geçecek? Son adet tarihime göre 5+2 görünüyor. Kese vs. Muayenesi daha erken olmuyor mu? Bi görsem rahatlasam, tavsiyeniz ne olur? Doktorum şehir dışında belki üst üste gidip gelmeyelim diye bu şekilde yol çizdi bilemiyorum. Ama günler geçmiyor. Değerimin 1000 olduğunu bile görmedim.

Canım doktor ne dediyse öyle yap. Bazen hem kese hem kalp atılı için birden gün veriyorlar. Panik olma. Hepimiz çok zor süreçlerden geçiyoruz geçtik inşallah göreceksin. Keseyi görsen bu sefer kalp atışını beklemek zor. Kalbi atınca belirtim geldi yok gitti yok karnım ağırdı bebeğe bişey mi oldu gibi sorularla günler geçmez. Sabırlı olmamız lazım zor ama mecbur kese de en erken 1500_2000 de görünür hayırlı olsun

Cevabın için çok teşekkür ederim, geceleri dua etmekten sabahı ediyorum, korkuyorum elimde değil, bir müddet kendimi işe vermeye çalışacağım randevu gününe kadar artık. Rabbim hepimize gönlümüzün muradını nasip etsin.

Merhaba kanda 12. Gün değeriniz kaç çıkmıştı acaba

Değerinizde çok güzel ilerlemiş neden sağlıksız ilerledi acaba gebeliğiniz çok üzüldüm sizin adınıza hakkınızda hayırlısı olsun yaş kaçtı
yaşım 34. maalesef ne kanama ne baska belirti oldu..bizde olumsuz bişey hiç beklemiyorduk şu an düşük yapıyorum agrılar şiddetleniyor gittikçe ve hala inanamıyorum ama nasip işteelden bişey gelmiyor

yaşım 34. maalesef ne kanama ne baska belirti oldu..bizde olumsuz bişey hiç beklemiyorduk şu an düşük yapıyorum agrılar şiddetleniyor gittikçe ve hala inanamıyorum ama nasip işteelden bişey gelmiyor
Allah sabır versin sana canım benim bende perşembe günü ilk muayeneme gidicem kendine dua et sabret Allah bidahakine emeklerini boşa çıkarmasın zamanı değilmiş ilk denemenmiydi

Benımde 9. Gün 269 du. 4 gün sonrasında 1825 gelmıştı.sıkıntı olmadı.
Endişe etme bebeğin orda keyfını çıkar canım

Selamlar kızlar

Benim 2. transferim olucak, 1.si dış gebelik ile sonuçlandı tek tüpüm alındı.
Donmuş embriyom vardı fakat yeniden yumurta toplanıcak. İlk seferinde hiçbir bilgim yoktu ve sudan çıkmış balık gibiydim. Şuan daha rahat hissediyorum kendimi anlamsız bir rahatlık var ama yine deneyimli arkadaşlarımın önerilerine ihtiyacım var.

Yarın iğnelere ve ultrasonlara başlıyoruz
Bana şunu yap, şunu yapma, bunu ye iç vb gibi verebileceğiniz önerileriniz var mı?

Erken tutunmustur o yuzden... eger cift transferse 2 side tutunmus olabilir... Degerin gayet guzel kafani takacagin hic bir durum yok...hamileliginin tadini cikar...

Muhtemelen 2 embriyon tutunmuş gibi görünüyor tadını çıkar

Tekrar selamlar

Bugün ultrason oldum, sol overda bir kistim varmış, üzdü Yumurta toplama ve transfer tarihini ileri atabilirmiş. Ayrıca kist dolayısıyla sol overın arkasını göremedi. Sağda da 4 tane minik yumurta varmış. Bana tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…