2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ah inşallah kuzum kimyasal olmasından korkuyorum
Olmaz inşallah biliyorum 2 gün geçmiyor insana. Ama inan değer yükseldikten sonra bu sefer keseyi görebilecek miyiz kaygısı oluyor, ondan sonra da kalp atışı için ayrı bekleyiş.. annelik çok zor gerçekten yaşayanlar 9 ay bu bekleyiş sürüyor diyor. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız

Çok doğru diyorsun inşallah bende güzel bir değerle öğrenirim devamını kuzum

kan verebildiniz mi,bir gelişme var mı?
İnşaallah güzel haberler vardır

Çok teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığınız için,inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız

Kızlar selam geçenlerde yorum yapmıştım. Keseler göründükten sonra kanamam oldu diye. Bir hafta sonra yeniden kanamam oldu yeniden ignemi yaptırdım geldim fakat gece bir kanamam oldu ilk defa böyle bir şey yaşadım parça parça pıhtılaşmıs kanamam oldu hiç durmadan . Cok korktum kesin bebeklerimi düşürüyorum diye düşündüm. Ertesi gün doktoruma gittim korkularla cok şükür bebeklerim benimle ve kalp atışlarını gördüm. Yani şunu söylemek istiyorum hemen umutsuzluğa kapılmayın Rabbım büyüktür sadece dua edip hayırlısını dileyelim. Sürecimiz zor ama imkansız değil sabırla beklemeyi öğrenmemiz gerekiyor. Rabbım dileyen isteyen herkesin duasını kabul etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın .

Adetin ikinci günü test falan yapıldı mı yapıldıysa aç mı tok mu yapıldı bilgi verirmisiniz

Adetin ikinci günü test falan yapıldı mı yapıldıysa aç mı tok mu yapıldı bilgi verirmisiniz
Henüz adetim başlamadı ama birinci deneyimime dayanarak söylüyorum aç ya da tok olmanız farketmiyor çünkü hormon testlerine bakıyorlar zaten adetin 2. ya da 3. günü testlere ve ultrasona çağrılıyorsunuz doktorunuz gerek görürse her gün de olabilir

Çok teşekkür ederim canım şuan ben başlıyorum inşallah açmadılar tlfnu sizin yorumu görünce size sorayım dedim

Çok teşekkür ederim canım şuan ben başlıyorum inşallah açmadılar tlfnu sizin yorumu görünce size sorayım dedim
Olsun tabiki de her zaman nerede yaptırıyorsunuz Ankara mı? Bana ilk başta şey demişlerdi biz söylemediğimiz sürece aç gelmenize gerek yok demişlerdi, sadece yumurta toplamaya ve transfere aç gitmiştim sanırım

Ben medical park bahçelievlerde latif celal küpeliogluna gidiyorum ilk iğnemi vurundum inşallah pazartesi kontrole gidicem bakalım nasıl olucak sonuçlar siz adetinizi mi bekliyosunuz şuan tahminen ne zaman transfer olur sizce

Ben medical park bahçelievlerde latif celal küpeliogluna gidiyorum ilk iğnemi vurundum inşallah pazartesi kontrole gidicem bakalım nasıl olucak sonuçlar siz adetinizi mi bekliyosunuz şuan tahminen ne zaman transfer olur sizce
Ben regli olmayı bekliyorum aynen, regli ile beraber gideceğim. İlk denememde toplam 1,5 ay civarında sonuç almıştım, taze transfer yapılmıştı, bakalım bu sefer nasıl olur bilmiyorum, süreç her bünyede değişiklik gösterebiliyor tabi

Merhaba ben de bugün ilk iğnemi vuruldum. Pazartesi günü benim de kontrolüm var sanırım aynı zamanlarda opu ve transfer olacağız

Merhaba ben de bugün ilk iğnemi vuruldum. Pazartesi günü benim de kontrolüm var sanırım aynı zamanlarda opu ve transfer olacağız
İnşallah güzel sonuçlar alalım bu yolda olan herkese rabbim sabır versin.sizin sorun ne bizde eşim azospermi dondurulmuş testis spermlerimiz var 2 tüp birbirimize destek olmaya nedersin sonuç alana kadar

kızlar merhaba. 3 temmuzda transferim oldu. kese embriyo gelişimi normal.bugun kalp atımı için gittik fakat kalp atısı hala olusmamıs cok üzgünüm. haftaya yine gel dedi böyle tecrübesi olan var mı ya da duyan.kalp atısını transferden ne zaman sonra duydunuz

İnşallah eşim çift taraflı varikosel ameliyatı oldu 1 yıl önce. Sperm sayısı ve kalitesi istediğimiz düzeye çıkmadı bir türlü. Daha önce bir kez aşılama yapıldı fakat tutmadı. Tüp bebekte ilk tedavimiz olacak. Tabii birbirimize destek olalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…