2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhaba canım kanaman çok mu oldu ve hala devam ediyor mu ? Suan ne durumdasın? İnşallah bir sorun cikmayacak bana da bilgi verirsin merak ederim.

Merhaba canım kanaman çok mu oldu ve hala devam ediyor mu ? Suan ne durumdasın? İnşallah bir sorun cikmayacak bana da bilgi verirsin merak ederim.
kanama dün durdu canım beta da yüksek ama kese görünmedi bilmiyorum nolcak yarın kendi doktoruma gitcem o bakacak belki diğer doktor görememiştir belki de düşük oldu hatta belki dış genelik herşey olabilir şu an

İnşallah hiç biri değildir ama en kötüsü dış gebelik em çok o olmasın hayırlı haberler ver bize

Kızlar 6+5 haftalık hamileyim dünden beri hafif bi adet sancım var arada da rahim yanları ağrıyor yaşayan var mı

İnşallah değildir acildeki Dr görmemiştir diye dua edelim...

Sunucunuz ne çıktı acaba

Kızlar selammmm baya baya kalabalık olmuşuz çoktandır yazmadım buralara ağustosta transfer olucam Ağustos 20 de adetim başligcak nezaöan transfer olur adetin kaçıncı günü başlanıyor
Bende 24-25 gibi adet Olcam. Sanırım 15-20 gün içinde transfer oluyormus. Tek millet çift mi istiyorsunuz

Merhaba kızlar bende istanbul medical park bahcelievlerde latif küpelioğluyla başlıyorum inşallah salı günü rahim filmi çekilecek 12 agstosta adet olup 3 günü ilaçlara vs başlıcaz bakalım süreç nasıl olucak 3. Tüp bebek tedavim ama çok heyecanlıyım yine de bütün tedavilermi aynı hastane aynı doktorla denedim dr tavsiyesi isteyenlere de fikir olsun medikalpark latif celal küpelioglu tek kelimeyle işinin hakkını veren mükemmel bir doktor ve çok babacan herşeyi sorabilirsiniz en saçma sorunuzu bile en ince ayrıtısına göre açıklıyor kısaca kendi sürecim şöyle eşim azospermi mikro tese ile sperm bulunup işlem yapıldı ilk tedavimde tek embriyo 5 gün taze transfer olup pozitifi gördüm 5 bucuk altı aylıkken erken dogumla oglumu kaybettim ikinci tüp bebek iki embriyo dondurulmuşlarla ve yine pozitif şuan 4 buçukta yaşında kızım var şimdi 3. Denememiz kızım kardeş istiyor rabbim hiç olmayanlara tattırsın anneliği çok zor bir süreç ama sonuç güzel olunca değiyor herşeye yeni başlıcaklar ya olmassa diye hiç düşünmesinler tedaviyi ne kadar pozitif ne kadar umutlu geçirirse sknuçta o kadar güzel oluyor fakat yine de aklının bir köşesinde olumsuzluguda unutmasın rabbim vermiyosa daha güzelini verecegi için erteler bazı şeyleri sabır ve şükür bu süreçte olması gereken iki şey rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

Kızlar opu sonrası 6. Gün regl oldum 2. Reglimi 1. Regldan kaç gün sonra olurum siz kaç gün sonra oldunuz bu reglimle transfer sürecine başlıcaz biran önce gelsin istiyorum

Cift istiyorum canım ilk tedavim kimyasal oldu bu ikinci tedavim işte dondurulmuş embiriyob
Bende çift istiyorum ama doktorumbeni

Kızlar selamlar

Bugün doktorum ile sürecim kesinleşti, ilk regli ile beraber ilaçlara başlıyorum. bat: 08.08.2024(~)
Donmuş bir embriyom vardı fakat yeniden toplanacak rezevr azlığı olduğu için.

İlaçları aldım, takviyeleri de alıp bekleyeceğim artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…