2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım Umarım bu sefer nasip olur ben bugün oldum adet bir sonraki ay bende baslicam yakın adetim diye bu ay başlatmadi doktorum
Allah razıymışsın inşallah olumlu sonuçlanır sabırsızlıkla bekliyorum rabbim nasip etsin bize ben resmen gün sayıyorum işte

Bana bi dahaki adetinle gel her şey yolunda olursa başlıcaz dedi. Yani bu ayın sonuna regl bekliyoruz transfer de Eylül ortasını bulur dedi. İnşallah her şey yolunda gider ben toparladım şükür. Opu sonrası adetimle gittim azıcık sıvı varmış ama onun bi zararı olmaz öbür adetine kadar geçer dedi. Polip oluşmuştu rahimde onu da attım opu sonrası ilk adetle. Şu anlık iyiyim bi sıkıntım yok şükür adet olmayı bekliyorum onun için sordum 2. Adeti kaç gün sonra oldunuz diye böyle beklemek de heyecanlı yavaş yavaş adım adım çok heyecanlı

evet koskoca doktor bi keseyi de görür diye düşünmüştüm
yanılmışım
neyseki kendi doktorum içimi rahatlattı

Dr Aret Kamar’ı tanıyan var mı acaba? Ben de erken yumurta yetmezliği var. Transfer oldum tutmadı. Bu doktorun tedavisi farklı diye okudum. Tedavi görev oldu muacaba?
İlk bebeğimde gittim. İlk transferde pozitif sonuç aldık. Şimdi ikinci transfer oldu o da pozitif çok şükür. Giden kaç kişi biliyorum ve hepsi de ilkinde değilse ikinci de bebek sahibi oldu. Kesinlikle gidin. Tek olumsuz yanı çok sıra bekliyorsunuz ama bunun için değer

Benimde doktorum Eylül Ekim dedi ama beklemek istemiyorum gerçekten yoruldum. Artık stresten hormonlar tavan yapıyor ama herşeyın bi vakti var doktorum herzaman bana onlar sana doğru zamanda gelecek acele etme der o yüzden yavaş yavaş ilerliyoruz hakkımızda hayırlısı gerçekten aceleyle bişey olmuyor yeterli biz kafamızda kalbimizde rahmimizde yer açalım bebeklerimize zaten bize sıkı sıkı tutunacaklar stresle kendimizi okadar kasıyoruzki resmen bebeklerimizi kendimiz atıyoruz Allahım hiç bir kardeşimin bu yoldaki duasını geri çevirmesin inşallah kucağımızı boş bırakmasın yollumuz aydınlık olsun inşallah aminnn

Öyle düşünme sabırla beklemeliyiz bebeğimizi acele işe bi şey karışır biliyorsun. Zaman hızlı geçiyor şu an bu zamanların tadını çıkar ben öyle yapıyorum en azından kafam rahat.. Bebek koyulunca zaten yeterince bi şeyler düşüncez ister istemez inşallah hayırlısı ile tutunsunlar da doktorum da dedi bana adım adım ilerlicez diye bizde tamam dedik. Ben zaten çalışıyorum bu ay benim için çok yoğun geçecek iyi ki bu aya denk gelmedi Eylül e sarktı transfer.. her şerde bi hayır vardır ben öyle bakıyorum her şeye

Farklı olarak ne yapıyor acaba ben Bülen Traş’ ta tedavi gördüm, ona göre gitmek isterim. İstanbul dışındayım, şehir içi çok zor oluyor

Gerçekten her zaman her şeyde bir şey çıkıyor Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin diyorum ya işte ben aslında çok sabırsızımdır çok aceleciyimdir ama şu an sadece doktorumun dediklerini uyguluyorum onların bana doğru zamanda gelmesini bekliyorum inşallah ağustos ayında güzel haber alırım güzel sonuçlanır hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun Rabbim güzel evlatlar sağlıklı evlatlar nasip etsin bize

Kızlar ben regli olmayı bekliyorum.
Regliyle beraber ilaçlara başlayacağız ve 2. tüp bebek denememe başlamış olacağım.
Sizlere doktorunuz ne gibi vitaminler & takviyeler verdi?

Farklı olarak ne yapıyor acaba ben Bülen Traş’ ta tedavi gördüm, ona göre gitmek isterim. İstanbul dışındayım, şehir içi çok zor oluyor
Sizin durumuzda ne yapıyor bilmiyorum. Ama gidip görüşmekte fayda var diye düşünüyorum. Youtube’da videoları var açıklamaları onlara bakın. Diğer yerler nasıl bilmiyorum ama burada İlk muayene ücretini ödedikten sonra bir yıl boyunca tekrar muayene ücreti ödemiyorsunuz.

Özelde tüp bebek maliyeti ne kadar tutuyor bilgi verebilir misiniz
merhaba ben 18 temmuzda transfer oldum. doktor + hastane (Acıbadem Kozyatağı) 75.000 TL ödedim. transfer önce ilk ilaçlara 32.000 ödedim. transfer sonrası protestan dex 25 mg, Protestan fitil, estrofem, ecopirin ve d vitamini devam ediyorum bugün 20. gün bunlara da şimdiye kadar 10.000 civarı vermişimdir sanırım Protestan des 25 mg 800-900 tl arası bir şey zaten ve içinde 7 tane var ben sabah akşam günde 2 kere kullanıyorum, enjektörü vs derken 1000 e geliyor 1 kutusu. umarım genel bir fikir vermiştir :)

Transfer olan arkadaslar kabiz olmamak icin ne yapiyosunuz, sigarada icmeyince ben artik tuvalete cikamiyorum. Bugun transferin 48. Saati hala hic belirti yok
ben de çok sıkıntısını yaşadım bunun ama kuru kayısı bol su çözüyor. bir de ben hemen her gün kuru kayısı, laktozsuz kefir, chia tohumu, buz, bazen başka meyveler de ekliyorum smoothi yapıyorum blenderda azıcık bızzt sonra serin serin iç :) o da rahatlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…