2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

canım kese kontrolü 7 ağustosta olacaktı
bu sabah kanama olunca acile gittim ordaki doktor kese yok dedi düşük gibi dedi
tüp bebek dr um beta hcg ver dedi verdim 5560 yani 2kattan fazla fazla artmış çok iyi dedi o dr görememiştir belki dedı proluton iğne verdı yat dınlen pzt gunu biz bakalım dedi
ama acildeki dr beta 5560ken kese olmalıydı kese yok dıye ısrar edıyo
çok üzgünüm..
Stres ve moral bozukluğu çok etkiler kuzum, moralini bozma doktorun umutsuz konuşmamış aslında, beta hcg yüksekse hala umut var demektir 🌸

kızlar kıbrısta tüp bebek yaptıran var mı ya da tanıdığı yaptıran var mı?
Türkiyede bahçeci iyi gibi . Bilgisi olan yazabilir mi lütfen..
3. Ve son kez tüp bebek denicem sizin öneriniz çok önemli bu yüzden

Bana o kadar bile kalmadı en fazla 1 haftaya trasferim olacak sanırım pazartesi günü belli olacak inşallah güzel haberler alırız🙏
Hadi inşallah gözün aydın ❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏 adetin kaçıncı günü başladın ne kullanıyorsun suan birde kaçıncı gün embiriyosu çok soru sordum kusura bakma 🥹🥹🥹🤲🤲🤲🤲

kızlar kıbrısta tüp bebek yaptıran var mı ya da tanıdığı yaptıran var mı?
Türkiyede bahçeci iyi gibi . Bilgisi olan yazabilir mi lütfen..
3. Ve son kez tüp bebek denicem sizin öneriniz çok önemli bu yüzden
Canım morart araştır istersen mükemmel etrafımdaki herkes olumlu sonuç aldı

Hadi inşallah gözün aydın ❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏 adetin kaçıncı günü başladın ne kullanıyorsun suan birde kaçıncı gün embiriyosu çok soru sordum kusura bakma 🥹🥹🥹🤲🤲🤲🤲
Sağol canım benim 🤲 adetin 3 gün başladım canım iki tane vitamin birde Estrofem 2 mg kullanıyorum 5 gün embiyosu çift trasfer olacak büyük ihtimalle pazartesi kontrole gidecem kalınlaşma güzel olursa trasferim yakın inşallah 🤲🥰

Dr Aret Kamar’ı tanıyan var mı acaba? Ben de erken yumurta yetmezliği var. Transfer oldum tutmadı. Bu doktorun tedavisi farklı diye okudum. Tedavi görev oldu muacaba?

Sağol canım benim 🤲 adetin 3 gün başladım canım iki tane vitamin birde Estrofem 2 mg kullanıyorum 5 gün embiyosu çift trasfer olacak büyük ihtimalle pazartesi kontrole gidecem kalınlaşma güzel olursa trasferim yakın inşallah 🤲🥰
Ayyy hadi inşallah canım rabbim nasip etsin benimde çift transfer olucak 5 gün embiriyosu folik asit ve omega 3 d vitamini kullanıyorum Benim ikinci olucak Allah’ın izniyle ama çok korkuyorum heyecanlıyım vala rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın ayın 20 sinde giderim diye düşünüyorum ilk tedavim kimyasal oldu g netim test verdim pıhtılaşma çıktı büyük ihtimalle kan sulandırıcıda kullanırım diye düşünüyorum doktorum her ihtimali değerlendirecek diyor başkada embiriyom yok zaten bu sefer çık dikkat etmem gerekiyor 🤲🤲🤲🤲🥰🥹

Ayyy hadi inşallah canım rabbim nasip etsin benimde çift transfer olucak 5 gün embiriyosu folik asit ve omega 3 d vitamini kullanıyorum Benim ikinci olucak Allah’ın izniyle ama çok korkuyorum heyecanlıyım vala rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın ayın 20 sinde giderim diye düşünüyorum ilk tedavim kimyasal oldu g netim test verdim pıhtılaşma çıktı büyük ihtimalle kan sulandırıcıda kullanırım diye düşünüyorum doktorum her ihtimali değerlendirecek diyor başkada embiriyom yok zaten bu sefer çık dikkat etmem gerekiyor 🤲🤲🤲🤲🥰🥹
Hayırlısı olsun canım inşallah seninkilerde benimkilerde sağlıkla tutunsunlar 🙏 rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah 🙏sıkıntısız şekilde tedavimizi oluruz 🤩

Dr Aret Kamar’ı tanıyan var mı acaba? Ben de erken yumurta yetmezliği var. Transfer oldum tutmadı. Bu doktorun tedavisi farklı diye okudum. Tedavi görev oldu muacaba?
Bazen instagram da canlı yayın yapıyor. Herkesin sorusunu yanıtlamaya çalışıyor. Takip et istersen

Çok varmış henüz. Bence 4 Ağustos gibi yapın en erken.
M
9. Güne kadar hiç belirti yaşamadım. Hattta burda gün gün yazdım hiç belirtim yok diye. 10. Gün kan verecektim. 9. Gün gece bende adet sancıları başladı. Kasıklarımda belimde. Tamam dedim hamile kalamadım, adet olacağım sanırım dedim. Ama adet olmadım şükürler olsun pozitif sonuç aldım. Demem o ki adet günü gelmeden belirti olayı olmuyor. Hepsi ondan sonra başlıyor. Belirtiye çok takılma ❤️
Aynı benimde öyle oldu 8.gunden sonra adet olucakmisim gibi kasik ağrılarım oluyor ara ara korkuyorumda belirtidir diyede içim kipir kipir başka bı belirtiniz var mıydı acaba bide bu 3.denemem ilkinde kalbi durmuştu 3.aylikken ikinci tutmadı bu üçüncü korkuyorum birde

Günde bir su bardağı kefir ve çiğ kabak çekirdeği en az bir avuç tüket. Mutlaka düzenli her gün.Ondan sonra farkı gör :). Belirti arama.9 gün belirtim olmadı. 9. Gece adet sancılarım başladı. Adet olacağımı düşündüm ama çok şükür olmadım 10. Gün kanda pozitif ile öğrendim. Yani adet günü gelmeden belirti yaşanmaz yaşadığın şeyler varsa da ilaçlardandır.
Merhaba. Kanda değeriniz kaçtı

X