2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kuzum lütfen böyle olumsuz düşünme inşallah güzel haberler alırsın biliyorum çok zor sonucu beklemek ama sabır et biraz daha

cok gecmis olsun canim zor geciyor ilacsiz ama sen pozitif sonucundan guc al insallah hersey guzel olsun elim kalbimde bekliyorum kan testimi umidimi kaybettim diyemem ama biraz modum dustu ogrenilmis caresizlik de var ya biraz..

Kızlar bakar mısınız bi? 19 yumurtam toplandı 12 si döllendi ve bugün 5. Güne sadece 4 tane kaliteli kalmış ve dondurmuşlar. Sayı bana az geldi, embriyolarım o kadar mı kalitesiz oldu diye üzüldüm açıkçası.. polikistikdim bi de. O kadar yumurtadan bu kadar kalacağını düşünmedim en azından 7-8 falan bekledim böyle olup da olumlu olan oldu mu? Şöyle bi korkum başladı ya o kaliteli embriyolarda rahmime koyulunca gelişme göstermezse diye

Merhaba bende pkos um bence 5. Güne giden 4 embriyo cok iyi bende 23 yumurtadan 9 u dollenmisti 1tane 5. Gün orta kalite 2 tane 3. Gün iyi kalite kalmisti ilk tedavimde benim vicudum iyi degilmis ondan tutmadi. Senin maşallah 4 tane var az mı tabiki değil insanlar 1 tane embriyo icin aylarca tedavi görüyor. Simdi dinlendirirler seni sonra rahmini hazırlarlar sende bu surede beslenmene kendine dikkat et... inşallah dualarım seninle

Bi de yaşım 25 ya hani böyle beklemiyordum yumurtalarım embriyolarım daha iyi olur sanıyordum yaşımdan dolayı biraz üzüldüm embriyolog ve doktorum iyi olduğunu işlerin yolunda gittiğini söylediler yaşımın genç olmasından dolayı şansımın tutunma açısından iyi olduğunu ilkte tutma şansının yüksek olduğunu söylediler. Zaten 1-1-2 şeklinde dondurmuşlar. 2. Regl ile koyulacak. Yani Eylül ortasını bulur

Sen rahat ol doktoruna güven... 4 tane 5. Gün embriyosu kötü değil sen ne zaman iyiysen o zaman koysunlar. Nisanda 2 tane 3. Gün embriyomu haziranda koyacaktık calimara bantı yanlış kullanmışım rahmim kalınlaşmadı bende cok uzulmüştüm temmuzda adetimle tekrar basladık dr az ilacla cok guzel yumurtalarin var bunlari toplayalim dedi ve pkoslu biri olarak taze transfer oldum olmayacak şey.. moralini yüksek tut lütfen yaşin kucuk sağlıklısın hersey yolunda

Teşekkür ederim sağolun yarın doktoruma kontrolüm var orda net konuşuruz her şeyi

Kızlar yumurta toplamadan kaç gün sonra adet oldunuz? Geçen hafta çarşamba yumurtalarım toplandı şu an kanamam gelmeye başlamış. Adet mi ne anlamadım, 1 tane de polip çıkmıştı acaba o mu atılıyor diyorum adet mi diyorum anlamadım bakalım. Yani toplamadan 1 hafta sonra adet mi olmuş oluyorum bugün

Selam , bende bugün transferimi oldum hastanede 1 saat dinlendirdiler sonra taburcu olup eve geldim. Beni de listeye ekleyebilir misiniz :))))

31 yaş 5.gün 5AA 1 embriyo
Transfer tarihi 29 Temmuz
Selam , bende bugün transferimi oldum hastanede 1 saat dinlendirdiler sonra taburcu olup eve geldim. Beni de listeye ekleyebilir misiniz :))))

Sizinle yaşımız ,transfer tarıhımız ,embrıyo kalıtemız aynı ınsallah hayırla pozıtıf sonucu alırız

Benim dr toplamadan sonra adetın erkene çeker 1hafta sonra olabilirsin demişti dedıgı gibi de oldu .toplamadan 9gun sonra adet oldum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…