2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhaba aynı durumdayı bende ayın 20sinde 4.gün transferi oldum transfer günününü saymazsak 5. Ve 6.günde bende erken gebelik testi yaptım negatif çıktı belirtimde yok zaten sanırım olmadı yine
Merhaba,sonucunuz ne oldu merak ettim,yazdıysanız görmedim kusura bakmayın,benim de negatif çıktı kaset test,henüz kan vermedim ama.1 inde vereceğim

Merhaba,sonucunuz ne oldu merak ettim,yazdıysanız görmedim kusura bakmayın,benim de negatif çıktı kaset test,henüz kan vermedim ama.1 inde vereceğim
Merhaba henüz kan vermedim canım perşembe test günüm ama hiç bi belirtim yok daha önce 5.günde yaptığımda silik çizgiyi görmüştüm pek umudum yok

Merhaba henüz kan vermedim canım perşembe test günüm ama hiç bi belirtim yok daha önce 5.günde yaptığımda silik çizgiyi görmüştüm pek umudum yok
Benim de perşembe test günüm,ben de 6. Gün negatif kaset testama erkendir belki ikimiz için de,inşaallah perşembe güzel haberler veririz canım

Selam , bende bugün transferimi oldum hastanede 1 saat dinlendirdiler sonra taburcu olup eve geldim. Beni de listeye ekleyebilir misiniz :))))

31 yaş 5.gün 5AA 1 embriyo
Transfer tarihi 29 Temmuz

Benim de perşembe test günüm,ben de 6. Gün negatif kaset testama erkendir belki ikimiz için de,inşaallah perşembe güzel haberler veririz canım
İnşallah umarım güzel sonuçlar olur ama benim erken gebelik testiydi kasette daha geç çıkıyormuş senin şansın daha yüksek gibi

Merhaba herkese
Transferimi 18 temmuzda yaptırdım ve 2 agustosta kan vericem.Aklıma takılan bugün 11.günüm ve fitilden mi bilmiyorum ama belli belirsiz kahverengi leke geldi peçeteye iç çamaşırda ise hiç leke yok.endişelenmeli miyim?

Merhaba
7. Gün 6.96
9. Gün 35.63
Acaba yükselme normal mi ikiz olma ihtimali yok sanirim deger azcik artmis
Ay çok sevindim senin adına seni görünce çok mutlu oldum 2 gunde çok güzel yükselmiş ben hala cesaret edip kan testi vermedim hala perşembeyi bekliyorum inşallah sağlıkla kucağına alırsın çok mutlu oldum senin adına

Kızlar kan sonucum çıktı.
PROGESTERON 13.7 çıktı. Bu sonuca göre transfere gideceğim. Bilen biri yardımcı olabilir mi?
Merhabalar benim transferden önce ölçülen son progestron hormonu 28 çıktı ertesi gün transfer oldum. Cok şükür pozitifi de gördüm.

Merhabalar benim transferden önce ölçülen son progestron hormonu 28 çıktı ertesi gün transfer oldum. Cok şükür pozitifi de gördüm.
Ay darısı başımıza
Bende bi iki yerde 1.5 altında olmalı diye okudum. Stres yaptım. 3. Denemem olcak nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…