2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar selam, bugün 9 +4 . Günüm idrar testim negatif çıktı. Kan testim 3 gün sonra ama hiç umudum kalmadı sizce bugün kan testi yapsam sonucu öğrenir miyim? Boşa iğne ilaçta kullanmamış olurum 😔😔

Kızlar bugün 3. Günüm ve hafif hafif adet ağrılarım olmaya başladı. Adet olacağım heralde diye korkmaya başladım.
Ağrı oluyor sanırım bende de oluyor daha test vermedim ama doktorumun asistanına sormuştum tutmadıysa regl olur muyum diye ilaçları bırakmadan olmazsın demişti. Belki sizin için de geçerlidir kendinizi yıpratmayın o yüzden

Ağrı oluyor sanırım bende de oluyor daha test vermedim ama doktorumun asistanına sormuştum tutmadıysa regl olur muyum diye ilaçları bırakmadan olmazsın demişti. Belki sizin için de geçerlidir kendinizi yıpratmayın o yüzden
Evet regl olmadan önce olan o ağrıdan oluyor. Sizin ne zaman test gününüz? İnşallah tutunma ağrısıdır 🙏

Benim 5. Gün embriyosuydu 5. Günde bu kadardı anca yani varla yok arası sizin 3. Gün ise hiç çıkmaz şu an
Sizin hayırlı olsun 🤲sağlıkla kucağınıza alın inşaallah 🤲Ben de 5. Gün embriyo transferi oldum,bugün 6. Günüm kaset test yaptım negatif 😕.sizin erken testte mi öyle silik çıkmıştı.benim erken olabilir mi?

Tutarken herkes kramp girdiğini yazmış, benimse adet ağrım var resmen ondan bir korktum ama herkeste farklı olabilir. Test gününü bekliyorum 💕
Benim de ilk 3 gün batar tarzı ağrılarım olmuştu. Ondan sonra adet ağrısı tarzı ağrılarım olmuştu. Çok şükür tuttu 🙏🏻🥰 siz de stres etmeyin kan gününü bekleyin

Sizin hayırlı olsun 🤲sağlıkla kucağınıza alın inşaallah 🤲Ben de 5. Gün embriyo transferi oldum,bugün 6. Günüm kaset test yaptım negatif 😕.sizin erken testte mi öyle silik çıkmıştı.benim erken olabilir mi?
Erken gebelik testi ile dene birde canım kaset test hemen belli olmaz inşallah güzel haber alırsın 🤲

X