2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

kan verdim bugun 6.gundu 0,1 cikmis. Doktorum ilaclari sakin birakma iki gun sonra tekrar kan ver dedi, bu saatten sonra olur mu ki? Kendimi heveslendirmek istemiyorum bos yere

Bide idrarında kan çıkmış enfeksiyon çıkmış şuan leke yada kanaman varmı dedi hayır dedim
Şimdi ben ilaç vermeyim kendi doktoruna gidince konuş dedi
Şimdi bu idrarda kan görülmesi ne? Bileniniz varmı 🥲
Hepinize çok teşekkür ederim 🫶🏻

Ay inşallah,korkum ikiye katlandı ne olur dua edin bana. 30 unda test günüm zaten
Acilde kan verdim doktor pozitif deyince çocuk gibi ağlaştık 🥹🫣 20.04 deyince korktum ya kimyasal olursa diye
Canim ben cok stresli bi donem biliyorum ama bosuna panik yapip canini sikma. Bide ayni merkezde kan ver her merkezin sonucu farkli cikabiliyor. Hayirlisiyla 2ye katlayacak...

Bide idrarında kan çıkmış enfeksiyon çıkmış şuan leke yada kanaman varmı dedi hayır dedim
Şimdi ben ilaç vermeyim kendi doktoruna gidince konuş dedi
Şimdi bu idrarda kan görülmesi ne? Bileniniz varmı 🥲
Hepinize çok teşekkür ederim 🫶🏻
Iltihap oranin yani crp cok yuksekse idrara kan karisabiliyor. O iltihabim derecesiyle ilgili bolca su ic. Idrar yolu enfeksiyonuna iyi gelir..

İnşallah artış olur size çok teşekkür ederim
Evde test yaptığımdan beri mızmızlandım hep pozitif destek oldunuz bana çok sağol canım 🌸 🥰
Ne demek canım tabiki destek olacağım hep birlikte çıktık bu yola birlikte yürüyecez inşallah 🤲 sağlıkla ilerlesin bebiş sımsıkı tutunsun sana katlanarak devam etsin değerin inşallah 🤲🥰

X