2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Burada erken gebelik testinde çizgi göremeyip kanda sonuç alanlar bana umut oldu biraz gittim kan verdim. 3.gün embriyosu 9.gün kan sonucum 1 daha yükselir mi sizce 4, 5 güne sanmıyorum ben ama
Benim önceki transferimde 10. Gün 1.0 çıkmıştı doktorumla konuşmustum olmadı diye bana sakın ilaçları bırakma 12. Gün tekrar kan ver bazen 3. Gün embriyoları geç dollenebiliyor demişti karşılaştık böyle şeylerle demişti umarım seninki de geç dollenmistir

Yaaaa umut oldunuz bana peki yükseldi mi ikinci transferinizde

Kizlarin yarin transferden sonraki 6.gunum olacak, 5 gunluk embriyo transferi oldum. Yarin kan testi versem varsa cikar degil mi?

Kizlarin yarin transferden sonraki 6.gunum olacak, 5 gunluk embriyo transferi oldum. Yarin kan testi versem varsa cikar degil mi?
4. Gün gebelik testi yaptım silik çıktı benımkı dondurulmuş embrıyo transferiydi sizinki nasıl çünkü taze transfer olunca çatlama iğnesi etkisi olabılıyor

Dualarım seninle sizinle hepimiz güzel haberler alalım perşembe sendede güzel haber gelecek
Kızlar kan testimi ablamla paylastim az önce mahallemdeki hastanedr gebelik testi dedim bana beta hcg tümör markeri yaziyor 6.96 diye ablamda diyor bu gebelik testi degil sana baska bisey yapmislar bi bakar misiniz kimseye soramiyorum bu gebelik testi demi

başka bişey gibi canım
beta hcg referans aralığı da ya 0-5 ya 0-10 oluyor
burada referans 0-2
hay allah ne saçma bişi ya

Canım bende şimdi baktım googleden örnek beta hcg testlerine 0-2 yazıyor sende referans aralığı 0-5 olması lazım ve tümör markeri yazmasınıda anlamadım bence yarın bi sor kan verdiğin yere

4. Gün gebelik testi yaptım silik çıktı benımkı dondurulmuş embrıyo transferiydi sizinki nasıl çünkü taze transfer olunca çatlama iğnesi etkisi olabılıyor
Benimde dondurulmus transfer, dun 4.gun kaset test yaptim negatifti moralim bozuldu. Siz kaset testle mi yaptiniz

Canım bende şimdi baktım googleden örnek beta hcg testlerine 0-2 yazıyor sende referans aralığı 0-5 olması lazım ve tümör markeri yazmasınıda anlamadım bence yarın bi sor kan verdiğin yere
Ben evde hastanenin uygulamasinda gordum daha evvel orda yine gebelik testi yaotirmistim. Ayni sokaktayiz dondum geri sordum danismaya gebelik testi bu yeni güncellememiz geldi böyle yaziyor dedi şimdi eskisehire geldik eşimin ailesine burdada malesef onlara sormak istemiyorum. Gece gece dert oldu her aşamam benim böyle ayri zod

Öyle dediyse danişan öyledir o zaman kafana takma stres olursun

8 güne kadar bekle bence canım çıkar ama değer az çıkarsa daha çok stres yaparsın 8 gün daha güzel çıkar değerin hakkında hayırlısı olsun

Bence hamilelik testi değil bu referans aralığı 0.5 olması lazım 0.5 üstü hamilelik varsayılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…