2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Maşallah güzel ilerlesin inşallaah , 5.gün embriyosu 8 de çıktıysa benim 3.gün embriyosu 9 da çıkmayabilir evet
canım çok farklı o
kimisinde 5. gün çıkıyo
ben bu sabah ilk kez yaptm belki öncesinde de çıkardı
elki de hatalı çıkıyor bilemiyoruz
aslında en guzeli test gunu kan testi
keşke sabrımız yetse:)

Gayet belirgin canım akşam olmasına rağmen

Ben İrem be de Alper beye gittim sonra şerife hocaya geçtim
İnsan önce Allah'a sonra doktoruna güvenip inanmali
Evet Alper bey de çok sevilen bir doktor ben bir arkadaşım tavsiyesi üzerine Ümit hanıma gittim iyiki de gittim. Doktorumla ilk görüşmemizde ben ful ağlıyorum derdimi anlatamıyorum bile o kadar çaresiz umutsuz yıkık bir haldeydim ki onun sayesinde eski neşeme kavuştum kendime olan inancım güvenim arttı dediğiniz gibi kesinlikle doktor seçimi bu zorlu süreçte inanılmaz bir artı sağlıyor tecrübeyle sabittir

Merhaba ben 43 yaşındayım
Pkos ve adenomiyazis var
Ayrıca tansiyon ve graves hastasıyım rutin ilaçlarım var
40 yaşımda evlendim ondan bebek işi çok ötelenmiş oldu 20 temmuzda 2 tane 3. Gün embriyom taze transfer oldu 1 ağustos tahlil günüm inş hepimiz güzel sonuçlar alalım

Aa canım İzmir’de misiniz siz de Alper hocayı ark ımdan duydum onların da 13 yıl sonra oldu. Ümit hanımı duymuştum ben de, çok sevindim adına

Yemin ederim okurken saki benim yaşadıklarımı dile getirmişsiniz. Tek fark benim maalesef yaş sıkıntım var ve menepoz riskim var. Bugün transferimin 9. Günü iki kere idrar testi yaptım negatif. Ben de kendimi alıştırdım artık negatif olduğuna. Hastane kısmına gelince bizimki de güya devlet rapor da çıkardım ama hsataneye doktor seçimi için ekstra 20.000 ücret ödedim. Ama ne hikmetse doktorla tek bir kelam edemeden transfer gününe kadar geldik. Otomatiğe bağlanmış bir şekilde hastaları ikişer ikişer alıp ultrasonla bakıyo sana bir açıklama yapma yok bilgi verme yok ne olduğunu bilmeden gidip geliyorsun. Hemşireleri zaten anlatmak istemiyorum bile sanki zorla orada tututluyorlar ve sorumlusu bizmişiz gibi bir kabalık değişik davranışlar. Yaşadığım psikolojik şiddeti anlatamam. Ama doktor profesör belki çarem ondadır diye katlandım . Katlanmaya da devam edeceğim. İnanın şu an bu yorumu yazarken herşey film gibi gözümün önünden geçti ve kendimi tutamıyorum artık. İnşallah Rabbim tez vakitte bizlere de sağlıklı hayırlı evlat nasip eder. Kucağımızı boş bırakmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…